Przetłumaczenie Abstractu do pracy inżynierskiej.

Temat przeniesiony do archwium.
Byłby ktoś tak pomocny i pomógł mi przetłumaczyć ten fragment tekstu do Abstractu w pracy inżynierskiej, bo ja nie jestem odpowiednio kompetentny z angielskiego żeby raczej tego dokonać, a z Google Tłumacz raczej zbyt dobrze nie wyjdzie to ten tekst:

"Celem pracy było stworzenie aplikacji, umożliwiającej bezprzewodowe sterowanie pojazdem elektrycznym. Aplikacja została napisana na system Android. Dodatkowo zostały zaimplementowane funkcjonalności umożliwiające rejestrację trasy przejazdu pojazdu oraz prezentację jego aktualnej orientacji w przestrzeni. Praca zawiera opis poszczególnych części składowych pojazdu jak i jego sensorów, kryteria doboru układu zasilania oraz jednostki sterującej, przedstawia proces projektowania płytki drukowanej do pomiaru prądu silników, a także do obsługi wszystkich sensorów. Przedstawiona jest również implementacja najważniejszych funkcji aplikacji mobilnej oraz wygląd finalnej aplikacji."
nie znamy terminologii
przetlumnacz samodzielnie, jak potrafisz, uzywajac poprawnej terminologii. Gramatyke poprawimy

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa