małe pytanie

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie !
Jak napisać: Obojętnie na wszystko.
Dzieki !
nie rozumiem tego zdania po polsku :/ o co w nim chodzi:

mieć obojętny stosunek do wszystkiego?
Jesli chodzi Ci o to,ze ktos jest "obojetny na wszystko",napisz He does not care about anything.
A jesli chodzi o "bez wzgledu na wszystko"-regardless of everything
O ktore Ci chodzilo?
chyba można też:
it is all indifferent to me
hej !
Chodziło mi o obojętnie na wszystko czyli np. bycie przy kimś obojętnie na wszystko
Cokolwiek by się nie stało ktoś np. bedzie przyjacielem danej osoby. Coś takiego. Dziękuję za odpowiedzi. Można to jakoś jeszcze napisac inaczej ?

np. Obojętnie na wszystko zawsze bedę z Tobą.
'obojetnie na wszystko zawsze bede z toba' - to mozna tez - 'in spite of everything I will always be with you' - dlatego zawsze bardzo wazny jest kontekst zdania.
Nigdy nie byłem dobry z polskiego, ale NIE ISTNIEJE wyrażenie "obojętnie na wszystko". W takim sensie jaki podałeć to będzie : no matter what

było też to określenie z przysięgi małżeńskiej (w zdrowiu i w chorobie na dobre i złe), ale nie pamiętam jak to jest po anglijsku
>np. Obojętnie na wszystko zawsze bedę z Tobą

Zgadzam sie z Maszkaronem-nie ma takiego wyraznie jak "obojetnie na wszystko"-po polsku mowi sie,jak pisalam wczesniej "bez wzgledu na wszystko" (regardless of everything).

"In spite of everything" ,jak pisze Terri- wydaje mie sie,ze nie jest tu najlepsze-"in spite" mozna dodac,jesli wiele rzeczy juz sie wydarzylo i wtedy to znaczy "pomimo tego wszystkiego,co sie stalo",ale jesli nie wiesz jeszcze,co sie stanie a chcesz zaznaczyc swoja lojalnosc,piszesz "regardless of everything">
tak, zgadzam sie z tym - 'in spite of everything ....' pomimo wszystkiego co sie juz stalo - a 'regardless of everything...' co sie stanie.
Mysle, ze tutaj to chodzi o slowa ktore beda uzyte w romantycznym liscie do osoby ktora nas nie kocha a my ja kochamy - cos w tym rodzaju - ale moge sie z tym mylic.
Dzięki wielkie dla wszystkich !
Hehe. Tak mylisz się. Bo to zadanie domowe z angielskiego. O cięzkiej sytuacji rodzinnej. Opowiadanie. Ale i tak ogromne dzięki dla terri i innych !
Temat przeniesiony do archwium.