Proszę o ułożenie 12 zdań z podanymi wyrazami

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o ułożenie 12 zdań z niżej podanymi wyrażeniami(w każdym zdaniu może być jedno z podanych niżej słów).

terraced houses, block of flats, skyscraper, detached house, semi-detached house, cottage, chalet, mansion, villa, a high-nice tower blocks in a city, cosy, isolated, pleasent surrounding, easy to maintain, less secure, more secure, lack of privacy, comfortable, spacious, nice views.

Z góry dziękuję.
To praca domowa z książki Opportunities jesli się nie mylę, więc do roboty, a nie się lenisz!!
a high-nice tower blocks
pleasent surrounding

Dokladnie, bierz sie do roboty i spojrz jeszcze raz do ksiazeczki.
Naprawdę nie używam tej książki. Używam New Matura Matrix, Pre-Intermediate Plus. Dzięki wam wiem jakiej książki używa moja nauczycielka ;] Jeszcze raz proszę o pomoc.
Niewazne jakiej ksiazki uzywasz. Jak ktos za ciebie odrobi zadanie domowe, to nic sie nie nauczysz. Pomijajac juz to, ze byloby to oszustwo. Nie wstyd ci?
Prosze was zróbcie to :P I tak się nic nie naucze z tego, a na klasówke i tak się tych słówek będę uczył :)
Pre-Intermediate? I paru zdan nie umiesz ulozyc typu: Mieszkam w blizniku. W centrum miasta znajduja sie drapacze chmur. Spedzam wakacje w wiejskiej chacie. Kiedy dorosne, zamieszkam w przytulnej willi.
>Mieszkam w blizniku.

blizniaku
>Prosze was zróbcie to :P

Uloze te 12 zdan, ale powiedz mi co znaczy: "a high-nice tower blocks in a city"?

Nigdzie tego znalezc nie moge... Szczegolnie 'high-nice block' ...
high-rise
>high-rise

Bardziej chodzilo mi o to, ze osobnik nawet nie zadal sobie trudu dobrze przepisac z tablicy lub ewentualnie zweryfikowac ze slownikiem bzurdnych kolokacji.
Temat mozna zamknac/usunac. Zdania juz sobie ulozylem :)
To po kiego tutaj pisałeś?
Zabij go za to. Skop
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia