Dom moich marzeń

Temat przeniesiony do archwium.
Mam bardzo wielka prosbe!!
Prosze o pomoc w napisaniu kilku zdań na temat: " dom moich marzen":
czyli jak wyglada gdzie sie znajduje co w nim jest, itp.
z gory dziekuje za pomoc!!
Zdaje sobie sprawe, ze jestes na poziomie, ktory nie pozwala ci jeszcze pisac bezposrednio z glowy w jezyku angielskim. Dlatego tez zacznij od napisania swojej wersji w jezyku polskim, a nastepnie sprobuj popracowac z jakims slownikiem do angielskiego tlumaczac caly text, a na samym koncu wklej swoje (polskie + angielskie) dzialania, i zobaczymy, co da sie z tym zrobic...
Napewno zaczniesz od 'My dream house...'
engee30, przeszedles metamorfoze?!!! Jeszcze pare miesiecy temu sam bys napisal to wypracowanie w celu "ratowania" zatroskanych i nieszczesliwych uczniow.

Wiem, nie musisz mowic. Ja sie nie zmienilam, wciaz jestem ( jak to okresliles) z piekla rodem.
Zaskocze cie totalnie, to_ja, wlasnie takie kobiety, z piekla rodem jakos mi bardziej przypadaja do gustu...
A z ta metamorfoza to jest taka sprawa - tak naprawde to nigdy nie bylem zwolennikiem pisania komus czegos od poczatku do konca; czasami po prostu mam taka ciagote do stworzenia jakiegos textu dla kogos, ze nie rozpatruje tego w kwestii, czy temu komus to zaszkodzi, czy przyniesie korzysc... That's all i have to say aabout that. ;-]
>Zaskocze cie totalnie,

Faktycznie zaniemowilam...

>That's all i have to say aabout that. ;-]

i slusznie, tez nie zamierzam sie powtarzac.

A przed calkowitym zaniemowieniem, dzieki za nauki w temacie "Have got / Have" - dotyczace pdf'ow.
My pleasure, ma'am. I just hope you're finding English more and more interesting with every day of your life.
My dream hause
The hause of my dreams will be a villa at the seaside in a hot country like Spain.It will be quite big and spacious.There will also be a swimming pool and a garden in the back of the hause.It will have two floors and a spacious attic.The roof wiil be glass.In the hause there will be many rooms.One the ground floor there will be....no i teraz wymieniasz co ma być np.kitchen with a big widow looking onto the garden and the sea.No i mozesz napisac co będzie w tej kuchni.Zaczynasz od there will be no i wymieniasz.Potem jak juz wymienisz pomieszczenia ktore chcesz miec to zaczynasz 1piętro.On the first floor the bathroom...i cos tam wymysl.Mozesz napisac np. My bedroom will have blue walls.Powymieniac przedmioty. Na zakonczenie mozesz napisac I hope in the future my dream will come true and I will have such house and family.
house,nie hause
Znając życie to Marlenka nie wie co to will więc powinnaś zmienić czas. ;)
FUTURE SIMPLE
tego czasu uzywamy do przewidywania przyszłości,czyli tego co naszym zdaniem,się stanie.Uzywamy will.np. Will you smoke ? He will buy a new car.Dla informacji Marlenki ;] Napisałam z will bo banalnie proste.Pozdrawiam.
a "dziękuję" to gdzie ;/
Bardzo dziękuje za napisanie kilku zdan tego o co prosilam!! Pozdrawiam! i jeszcze raz bardzo dziękuje!! :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa