czy ma ktoś rozwiązanie testu końcowego z CEAC POLONIA?

Temat przeniesiony do archwium.
jak tak to prosze o maila na [email]
prosz przesłąc też na [email]
thx
Jestem jednym z 5 pierwszych absolwentów kursu angielskiego CEAC Polonia. Testy końcowe były moim zdaniem bardzo proste. Niestety ich wydruków nie dostałem, tylko certyfikat. Ale nie przejmuj się. Spróbuj sam je roziazać. Jeśli pracowałes systematycznie powinno Ci wyjść na \"5\".
a czy udało Ci się uzyskać certyfikat? bo ja też jestem uczestniczką tego kursu, lecz z powodu ogłoszenia upadłości nie otrzymałam zaświadczenia - certyfikatu ukończenia kursu. szukam poszkodowanych osób, by coś z tym fantem zrobić. kontakt: [email]
o proszę bardzo- To jest zaleta nauki w Szkole korespondencyjnej!!! heheheh! I tą też bejotka ukończył. ESKK wkrótce podzieli los tej szkółki.
bejotka Ty chciałeś chyba pocztę z deficytu wyciągnąć:-)))

"Absolwent" szkół korespondencyjnych- śmiechu warte.
Niestety ja też byłam uczestniczką kursu korespondencyjnego, lecz to był mój pierwszy rok mojej nauki! a co z dwoma następnymi, które miały był!!! Śmiechu warte! Proszę o kontakt z osobami które także nie zdążyły ukończyć kursu!! pozdrawiem.....
ja tez mam ten kurs, zostaly mi jeszcze 4 raty do splacenia i ponad polowa materialu do przerobienia. ale ja dostalam od nich list, ze nibyprzejmuje to wszystko firma Profundus i bedzie wszystko kontynuowane. ogolnie nikomu nie polecam tych kursow korepondencyjnych, pic na wode tak naprawde :(
Mam do zaoferowania kurs języka angielskiego jak w temacie...reszta w linku do aukcji... http://allegro.pl/show_item.php?item=74007497
ja takze nie dokonczylem kursu, zostalo mi 10 teścików i nagle nie ma kto odesłać. po wielu telefonach powiedziano mi, iz mam dopłacoć 300zł bo firma zmieniła właściciela... bezsens... pozdrawiam
a masz może jakieś namiary na tą szkołę co przejeła CEAC? Bo mnie też zrobili tylko że ja skonczyłam już testy i czekam tylko na certyfikat.Czekam już rok!
Właśnie skończyłam cały kurs języka angielskiego w tej firmie. Tydzień temu wysłałam 6 kopert z testami a wczoraj wróciły tylko 3 i to niesprawdzone. Na odwrocie napisane było że adresat nie istnieje, prawdopodobnie zmienił adres.Mama próbowala się dodzwonić ale telefon niby zajęty cały czas.Zadzwoniła do kobiety, która podpisywała z nami umowe na ten kurs. Okazało się,że ona już tam nie pracuje od roku. Kazała samemu się dowiedzieć pod jakim adresem ta firma teraz urzęduje. Ale niby gdzie ja mam teraz dzwonić? Za 2 dni powinnam dostać certyfikat ukończenia, ale wątpie czy coś z tego będzie. Cała kasa przepadła a ja bez żadnego świadectwa ukończenia kursu.Radze aby nikt nigdy nie korzystał z takich usług, za tym zawsze się coś kryje!!!! Czy ktoś mógłby mi coś poradzić? Mój [email]
ADRES FIRMY,która przejęła CEAC- PROFUNDUS Sp.zo.o.
ul.SEROCKA 31 lok.B1 o4-333Warszawa.
Ja właśnie kończę hiszpański i dostaję regularnie sprawdzane testy.
A masz może numer telefonu do tej firmy??
Hej. Czy masz może nr.telefonu do tej firmy??? Albo adres e-mail??rnByłabym wdzięczna jakbyś mi podał. Mój adres: [email] góry dzięki:)
Wita, . mam oytanie czy ty wysłasz te testy na adres warszaski? i czy są one poprawiane pozdrawia, jezeli tak to czy zmienil Ci się nauczyliel? Pozdrawiam
poszukuję namiarów na firmę Profundus Sp z o.o. .. np. nr telefonu ... proszę !!
Hej! Ja rowniez miałam zamiar ukończyć kurs (j.angielskiego) w CEAC Polonia i 2 tygodnie temu wyslałam swój kolejny test i wrócił on spoworotem! Nie mam pojecia co teraz zrobić! chciałabym dokończyć to i uzyskać certyfikat a jeśli to już nie możliwe to odzyskać moje pieniądze! ! ! Proszę pomóżcie mi! ! !
Firmę ceac przejęła firam Profundus i wywiązuje się z umów podpisanych jeszcze
przez ceac. Niedawno otrzymałem certyfikat, o ukonczeniu kursu na poziomie
średniozaawansowanym z oceną ogólną dobrą. Mogę odpłatnie udostępnić kserówki
poprawionych testów (wszystkich 40). Co do ceny to myśle że się dogadamy.
Jeżeli ktoś ma problemy z rozwiązaniem testów na poziomie srędniozaawansowanym
to proszę pisać na: [email]
ja miałam tak samo tylko ze ja wysłałam 9 i przysłali mi to z powrotem, a na odwrocie koperty było napisane że nie istnieje. Mama też dzwoniła al;e nici z tego bo telefony nie odpowiadają. Nie wiem nic chyba z tego nie bedzie bo ta szkoła jest zamknieta.
Nr telefonu do firmy PROFUNDUS [tel]
nr tel do firmu PROFUNDUS [tel]
Witam wszystkich! Ukończyłam kurs CEAC (język niemiecki), otrzymałam certyfikat, ale mówiąc szczerze ten certyfikat nie jest nic wart!!! Fakt, można się troszkę nauczyć języka, ale co z tego ?! Może osoby dopiero co zaczynające naukę języka będą zadowolone, ja nie jestem! Nadal stoi u mnie to wielkie pudło z książkami i kasetami. Sprzedałabym z chęcią cały zestaw osobie zainteresowanej, po cenie horyzontalnie niższej od ceny, którą ja zapłaciłam, ale jest jeden problem - nie działa bip-pen. Może ktoś miałby to urządzonko na zbyciu? E-mail kontaktowy: [email]
Temat przeniesiony do archwium.