czy to jest dobrze??

Temat przeniesiony do archwium.
I am interested a work at hotel as room service
at a hotel chyba nie?
interested in
a przetłumaczylabyś mi takie zdania bo ja pewnie bede miec z błedem.

1.Pracowałem już za granicą ,więc mam doświadczenie.:I had already worked abroad,so I have got experience.
2.Pracowałem w restauracji przy obsłudze klie
ntów,sprzatniu i jako pomoc w kuchni.I worked at (nie wiem czy the czy a czy nic)restaurant at service of customers,cleaning and as kitchen assistent
3Lubię uczyć się języków obcych.I like to learn foreigns languages.
1. a nie lepiej dać tu present perfect I have worked
2. kiedy nie określasz dokładnie przeszłości,lepiej dać present perfect, czyli w tym przypadku I have worked , a kiedy sprecyzujesz np. pracowałem w restauracji 2 lata temu-to wtedy będzie past simple;at the restaurant; as a kitchen hand
3. I like learning foreign languages
obsługa klientów-customer service, ale jak powiedzieć pracować przy obsłudze klientów?I have dealt with clients?Ktoś bardziej kompetentny musi się tu wypowiedzieć
pracować w dziale obsługi klienta
to work in customer service
>>Pracowałem w restauracji przy obsłudze klientow...wg mnie to 'waiting on staff'
czy nie..I worked in a restaurant, waiting-on and serving customers.
enter number of weeks for placement?
czy chodzi o ilość tygodni ile mam zamiar pracować??
I would like to gain experience and()have a good time?Nie wiem czy mam powtarzać "to"()
I would like to improve my English,meet interesting people English culture and habits.
sprawdzicie?
i pytanie czy cv i list motywacyjny musi być podpisany ręcznie czy komputerowo moze być?
>enter number of weeks for placement?
ilość tygodni ile mam zamiar pracować? TAK
I would like to gain experience and (have a good time?- tego bym nie pisala, lepiej...I would like to improve my English....
I would like to improve my English,meet interesting people AND EXPERIENCE English culture and habits.
>>>czy cv i list motywacyjny musi być podpisany ręcznie czy komputerowo?
CV - nie potrzebuje podpisu i lepiej wydrukowany komputer.
List motywacyjny (duzo woli recznie napisany i podpisany), a jak to wydrukujesz to i tak reczny podpis.
dzieki terri
Temat przeniesiony do archwium.