SkyEurope czy Wizz Air ????????

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Chcialem sie zapytac czy lecial ktos tymi liniami (a napewno ktos taki sie znajdzie :)) ?? Ktore sa lepsze, gdzie lepiej wyladowac w Londynie ( Stenstead czy Luton ) ?? Czy daja jakies napoje, posiłki, przekaski itp.

Prosze o podzielenie sie informacjami. Z gory dziekuje :]
Leciałam tylko WizzAir, więc o nich mogę Ci powiedzieć. BARDZO boję się latać, ale WizzAir zrobiło na mnie dobre wrażenie. Punktualny odlot z Luton, wylądowaliśmy jakieś 20 minut wcześniej, na pokładzie można było coś zjeść i wypić (oczywiście za opłatą), ale przede wszystkim trafiłam na przemiłego pilota. :) Także moje doświadczenie z tą linią jest bardzo dobre. Słyszałam natomiast od kolegi, że na pokładzie samolotu Sky Europe mieli do picia tylko wodę, herbatę lub kawę, żadnego soku. Ale może to jednorazowy incydent. Co do lotniska na które lecisz, zależy dokąd póżniej musisz się udać.
DZieki za opinie, ale juz kupilem bilet w SkyEurope - maja tam tansze bilety i jeszcze w miare dobre terminy (wylatuje 09.02 i zaplacilem niewiele ponad 100zl z oplatami.) A pozniej w strone Birmingam.....
Ja bede leciał wizzair we wtorek 8 kwietnia. Chciałbym sie spytać jak ktoś leciał już wizzairem i zamawiał bilet przez internet to niech sie ze mną skontaktuje bo mam pytania mój numer [gg] . Myśle, że będzie fajnie się lecieć.
siema to znowu ja, ale chciałbym zebyście jeszcze raz do mnie napisali na gg bo mam troche pytań, ale najlepiej żebym pisał z kimś co sie na wizzair zna. to moj numer [gg]
Ja lubie Wizzair z kilku powodow - polska obsluga na pokladzie, wygodne fotele i duzo miejsca na nogi, zazwyczaj sa punktualni, jakos tak przyjemnie sie z nimi leci. Zawsze moge zamowic bilet po w miare przystepnej cenie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Kultura