Gdzie szukac mieszkania w Dublinie pomozcie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem do kliku dni w Dublinie mam pracy ale nie moge znalezc mieszkania narzie mieszkamy ze znajomymi w hostelu ale tam nie sa zbyt dobre warunki , jesli ktos ma jakies namiary gdzie mozna jakies pokoje wynjac albo cale mieszkanie dajcie znac pozdro
CZEŚĆ. JEZELI MACIE MIESZKANIE TO DAJCIE ZNAĆ.JESTEM JESZCZE WPOLSCE I TEŻ SZUKAM MIESZKANIA LUB POKOJU DO WYNAJĘCIA.JEŚLI KTOŚ MÓGŁBY MI POMOC TO BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY.A MOŻE KTOŚ POTRZEBUJE OSOBY NA MIESZKANIE.NIE PIJĘ I NIE PALĘ.
Hej! Na tej stronie masz oferty wynajęcia mieszkań, pokoi itp. Powodzenia: http://www.irelandjobs.pl/. Moi znajomi znaleźli w ogłoszeniach w gazecie.
Niedlugo takie rzeczy beda na polonijnym serwisie www.polskidublin.com - otwarcie za kilka dni....
zajrzyj na gumtree.com a na pewno cos znajdziesz
polecam zamiescic tam swoje ogloszenie a najszybciej znajdziesz to czego szukasz:) pozdrawiam
to zalezy jaka masz wiarygodnosc kredytowa - jak udowodnisz obroty na koncie to idz do agencji - a jak nie to zbierz grupke ludzi z ktorych przynajmniej jeden bedzie mogl wystapic o wpis z tzw. tenant law i wynajmijcie razem - tylko trzeba sie szybko decydowac bo ida jak woda - ja za 2 sypialnie place 1000EUR i mieszkamy w 3 osoby.

BTW. Jak chcesz to podeslij namiary przez serwis www.polskidublin.com to sie wrzuci ogloszonko na stronke
Z powodu pilnego wyjazdu z Dublina do Polski, moja kuzynka ma do wynajecia singel pokoj w 3 pokojowym mieszkaniu + pokoj stolowy, lazienka, WC, kuchnia, pralka, suszarka, TV, 15 min. do centrum.cicha okolica w Portobello. D8. 320 EUR/mc tel. [tel]lub do Polski: 6[tel]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa