polska-anglia.co.uk -> ktos pracowal przez nich?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy ktos z Was pracowal poprzez firme: polska-anglia.co.uk. Oferte ktora maja zamieszczona na stronie jest calkiem konkretna, zazdwonilem w kilka miejsc aby potwierdzic wiarygodnosc... tez wszystko gra... i niby cenienie od ilus juz lat sa..
Czy ktos moze mial z nimi do czynienia i moglbys to potwierdzic :> moj [gg] lub mail: [email]
witam, też zastanawiam sie nad wyjazdem z ta firma, jeśli ktoś wie coś o nich to również proszę o informacje [email] lub [gg]
hej!rzeczywiscie maja ciekawa oferte.A w jakie miejsca dzwoniles,jesli chodzi o potwierdzenia wiarygodnosci?Jesli mialbys wiecej infromacji moglbys sie do mnie na gg odezwac?tu jest moj nr:1135700, albo mailem: [email] Dziekuje z gory!pozdrowienia
hej!rzeczywiscie maja ciekawa oferte.A w jakie miejsca dzwoniles,jesli chodzi o potwierdzenie wiarygodnosci?Jesli mialbys wiecej infromacji moglbys sie do mnie na gg odezwac?tu jest moj nr:1135700, albo mailem: [email] Dziekuje z gory!pozdrowienia
też sie zastanawiam nad tym biurem i nie moge nic o nim znalezc:/
W jakim sensie nie mozesz nic znalezc? na stronie dosyc duzo informacji o nich jest podanych + certyfikaty, referencje... mozesz poszukac w necie gdzie potwierdza sie istnienie firm w Angli - bo tam firma jest zarejestrowana. Wiarygodnosc certyfikatow rowniez mozna potwierdzic.

Kurcze no ja troche nie rozumie podejscia niektorych osob... chcialoby sie pojechac ale samemu ciezko zglebic temat... najlepiej znalezc juz gotowe. Ja planujac wyjazd dowiaduje sie wszystkiego co mozliwe na temat miejsca gdzie chce pojechac, osrodkow, agnecji itp. itd.

Przeczytajcie wiekszosc postow jaka znajduje sie we temacie zagranica... "jak cos wiesz poslij na maila".."ja tez chce wiedziec"...itp. ktos naprawde chce sie dowiedziec jesli juz sam nie jest w stanie wyszukac informacji powinien sie chyba bardziej postarac - anizeli podawac gg czy maila do siebie azeby tylko kto w nie swoim interesie do nich napisal. Ja swoj gg i mail podalem w celach kontaktowych do tegoz wlasnie programu.
a czy oni pobierają jakąś oplate za załatwienie pracy? jesli tak to ile?
Witam. Ja osobiscie wyjechalem z biura: www.workuk.pl
Jest to pewna firma, w razie jakichkolwiek pytan mozecie pisac na maila. Pozdrawiam
czolem, bylem z nimi na kursie + praca 3 miesiace w tym roku w czasie wakacji. wszystko gitesik.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków