Praca sezonowa w Irlandii

Temat przeniesiony do archwium.
Czy wiecie coś o możliwości sezonowej pracy w Irlandii, np. w rolnictwie przy zbieraniu owoców itp?

Jak znaleźć taką pracę - na różnych www są głównie oferty prac w hotelach, barach itp., a ciężko znaleźć adresy jakiś farm czy coś podobnego.

Jeżeli ktoś był w takiej pracy lub wie jak ją znaleźć - bardzo proszę o pomoc - w jakim regionie Irlandii jej szukać, ile można zarobić itp.

Dzięki!!!
Witam. Mieszkam w Irlandii od 7 miesiecy i juz wiem co nieco na temat szukania tu pracy. Otoz - juz nie jest tak latwo jak chocby pol roku temu. Podstawy znajomosci ang. to za malo. Tu sie roi od Polakow- przede wszystkim, ale nie tylko, tak wiec konkurencja w szukaniu pracy ogromna i z tygodnia na tydzien coraz wieksza. Niedawno pozegnalam kumpele, ktora byla tu przez 2 miesiace i jedyne co udalo sie jej znalezc, to praca w barze 6-9h w tygodniu. Zarobek starcza jedynie na jedzenie, zapomnij o wynajmie pokoju. A podobno jeszcze nie jest jeszcze tak zle. Wkrotce Irlandzka mlodziez zacznie szukac prac sezonowych na wakacje- oni zostana zatrudnieni w pierwszej kolejnosci.
Nie pisze tego, zeby Cie zniechecic. Niektorym sie udaje. No, ale farmy nie oglaszaja sie w gazetach ani w necie. Zeby szukac pracy musisz tu byc. A jak juz zdecydujesz sie przyjechac, musisz zdawac sobie sprawe z tego, co tu mozesz zastac.
Pozdrawiam i zycze powodzenia.
szukam tego co ty jesli ktoś ci coś wysłał mógłbyś mi przesłać [email]
a dokładnie tego samego
Czy wiecie coś o możliwości sezonowej pracy w Irlandii, np. w rolnictwie przy zbieraniu owoców itp?

Jak znaleźć taką pracę - na różnych www są głównie oferty prac w hotelach, barach itp., a ciężko znaleźć adresy jakiś farm czy coś podobnego.

Jeżeli ktoś był w takiej pracy lub wie jak ją znaleźć - bardzo proszę o pomoc - w jakim regionie Irlandii jej szukać, ile można zarobić itp.
hej! Chcialabym sie dowiedziec czy mozna zaufac ofertom na temat pracy w Irlandii,ktore znajduje sie w wielu gazetach? Czy wiekszosc z nich to nie sa tylko zwykłe oszustwa? Po czym mozna rozpoznac ze dane ogloszenie nim nie jest?
Jesli ktos ma jakies dodatkowe informacje na temat sezonowej pracy w irlandii badz tez w anglii niech wysle na moj email [email] Dzieki z gory:)
mozesz mi podac te stronki na ktorych jest praca w irlandii dotyczaca restauracji albo cos takiego. nie mam namiarow na zadna prace w irlandii dotyczaca zbioru owocow czy rolnictwa ale jak cos znajde to ci przysle.

Z gory dziekuje!! Iza
Także szukam pracy w Irlandii lub Anglii, może być zbieranie owoców, kelnerka itp. Jak ktoś ma info, piszcie: [email]
hejka ja rowniez szukam pracy niekoniecznie w Irlandii ale gdybyscie cos znalezli na temat zbiorow to prosze przeslijcie mi na maila z gory dziekuje ;) [email]
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Nauka języka