PILNE!!! przykładowe referncje

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka. Potrzebuję PILNIE!!! przykładowe referencje jakie dostaliscie z pracy/stażu itp. w HOTELU (nieważne stanowisko),chodzi mi o te uzyskane w Polsce z polskich hoteli :)
Z góry dziękuje za przesłanie tych opini (referencji) na adres: [email]

Pozdrawiam wszystkich na forum i powodzenia z praca zagranica :))
Ale ty musisz byc pusta dziewczyna ze prosisz o takie rzeczy...
I co, masz zamiar zamylać ludzi w UK ze pracowałas w Polsce w hotelu, tak?? A pewnie nawet nie wiesz jak jest "recepcja" po angielsku :/ ;P
Owszem poprosiłam o prostą rzecz, ale raczej z czystego lenistwa, nie z pustoty, którą mi zarzucasz. Za to ty jesteś bardzo arogancki skoro oceniasz moją osobę (pewnie nie tylko moją) po trzech zdaniach wypowiedzianych na forum. Troszkę pokory i mniej oskarżania. Aha zapomnialeś dodać, że w tamtym wątku zrobiłam dwa błędy i nie umiem polszczyzny :P
zgadzam sie z reszta rzeczywiscie jestes pusta i nie myslisz!!! jak mozesz prosic o przyslanie czyichs referencji!!! jak nie wiesz jak taki dokument wyglada to sobie poszukaj w przegladarce zreszta taki dokument wystawia sie pod konkretna osobe!!! wiec watpie ze ktos ci to przysle!!!
Nie zgadzam się z Wami. Przede wszystkim, jak możecie od razu oceniać osobę po paru zdaniach, jakie napisała na forum? Skąd wiecie, do czego jej potrzebne te referencje?
Poza tym, nie kazdy pracodawca zawraca sobie głowę pisaniem referencji. Mój (teraz już były szef) na przykład powiedział, że owszem, będę miała referncje, ale mam napisać je sobie sama, a on podpisze. Napisanie referencji na własny temat nie jest w cale takie proste, jakby sie wydawało, szukam wiec jakiegos wzoru. W taki sposób trafiłam na to forum... Poprosiłabym o jakieś przykładowe referencje, ale chyba się nie doproszę, a jeszcze mnie wyzwiecie od pustych...
Pozdrawiam
Właśnie niedawno mójh szef wystawiał mi takie referencje tzn. ja napisałam a on trochę skorygował i podpisał. Wygłada to tak,że na początku piszeszże pracowałas w danej firmie na stanowisku..... Następnie za co byłaś odpowiedzialna(wymieniasz np 3 czynności. Później piszesz, że byłas np ambitna, solidna i dobrze zorganizowana. Wykazałaś sie jako osoba odpowiedzilna i aktywna. Dodajesz ,że mozna Cię polecić iinym pracodawcom i że z przyjemnością osoba wystawiająca referencje udzieli dodatkowych informacji na Twój temat. Oczywiście treśc jest dowolna i piszesz w formie jakoby to pisał pracodawca. Pod trścią piszesz imie i nazwisko osoby wystawiającej referencje telefon kontaktowy tej osoby stanowisko oraz miejsce na oryginalny podpis pracodawcy. Z tego co się dowiedziałam np Anglicy preferują referencje na firmówce z oryginalnym podpisem i pieczątką. Podobno są ważne 3 m-ce od daty wystawienia, choć wydaje mi się absurdalne. Powodzenia
http://www.1praca.gov.pl/index.php?id=4&tresc=2034&archiwum=
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica