pomocy who knows:D

Temat przeniesiony do archwium.
Wyjazdzam do Londynu na dluzszy czas , i zastanawiam sie czy szukac pracy tam ( bo bede tam w innym celu) chcialabym zajmowac sie starszymi osobami lub uposledzonymi ( studjuje psychologie) Mam pytanko czy kots w ogole SŁYSZAŁ o takiej pracy? Jak ona jest płatna...
no i prozba po jakim haśle szuka?c opieka nad uposledzonymi umyslowo lub staszymi...
dziekuje za odpowiedz bardzo serdecznie
Hej!!Mam kolezanki, ktore w ten sposob pracowaly w UK. Wyjazd zalatwialy przez polskie biuro. Praca podobno nie jakas ciezka strasznie, dobrze platana(!!). Jutro sie dowiem o szczegoly, zdobede e - adres i Ci napisze:)Czekaj cierpliwie!!;))Pozdrowionka!!
nazwa stanowiska to 'care assistant'. Slyszalem, ze w Londynie jest nawet dom opieki, w ktorym sie mowi po polsku :-)
Podaje Ci adres strony int : http://www.christiescare.com/ To jest biuro posredniczace w znalezieniu takiej pracy, o jaka Ci chodzi. Jest ponoc bardzo solidne!!:) Ja nie bylam, ale kolezanki byly i bardzo sobie chwala. Zarobki duze - za tydzien okolo 370....:))Kuzynka mojej kolezanki wyjezdza tam wlasanie 19 lipca, wiec jak chcesz, to moge Ci dac jej namiary i moglabys zapytac ja o wrazenia!!Na tej stronie, ktora Ci podalam jest odnosnik do polskiej strony. Wejdz tam i poczytaj sobie. Mam nadzieje, ze bedzie po Twojej mysli:)Pozdrowionka!!:))
bardzo dziekuje za odpowiedzi;D