Rozmowa na stanowisko pokojowki w an. hotelu??????

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Czy ktoś miał może rozmowę z pracodawcą na stanowisko pokojówki w hotelu? Jeśli tak to czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie? Jak zaczac i jak konczyc rozmowy z angielskimi pracodawcami? Proszę o jakiekolwiek info. Bede wdzieczna. pozdro :)
Przede wszystkim nie należy się za bardzo przejmować. Oni tam są na ogół mili i otwarci. Trudno jest przewidzieć o co będą pytać, ale najczęściej pierwsze pytanie dotyczy doswiadczenia, potem mówią czego się po Tobie będą spodziewać. Jak masz jakiekolwiek pytania to pytaj, odpowiedzą.
Dzieki za info :). A moze ktos przechodzil taka rozmowe??
ompletnie nie ma sie czym przejmowac - jesli masz doswiadczenie to rozmowa bedzie o tym wlasnie, czasem na tych rozmowach pokazuja hotel no i gadka o kasie. Jesli nie masz doswiadczenia to beda ci mowic na czym praca polega. Ja obecnie sama takie rozmowy tez przeprowadzam i i tak anwet jesli ktos ma doswiadczenie to i tak daje sie training bo kazdy hotel inny. Jedyna roznica - jak masz dosw to negocjujesz stawke. end of story ;))))
Dzieki za info. Ja akurat nie mam doswiadczenia w tej branzy. W Polsce pracowalam zazwyczaj w butikach z odzieza w galerii handlowej.A jesli chodzi o moj angielski to jakos sie dogadam mam nadzieje, tylko przez pare ostatnich lat nie mialam doswiadzczenia z jezykiem i duzo zapomnialam. Poza tym problem polega na tym ze to ja mam zadzwonic do pracodawcy pierwsza dlatego nie wiem jak zaczac... pozdrawiam
od pokojowek niw ymaga sie zazwyczaj super angielskiego wiec nie ma sie czym przejmowac. U mnie w pracy jest kilka osob pracujach jako pokojowki gadajacych ledwo ledwo po ang. I daja sobie rade :))))
To super szczerze mówiąc pocieszyłaś mnie bardzo. Dobra ide dalej powtarzać mimo wszystko. pozdrawiam :)
Hi!!!
Czytam Twoj problem, i musz Ci powiedziec, ze nie masz sie czego obawiac!!!! Jestem supervisor-em w hotelu w Londynie i rowniez mam do czynienia z przyjmowaniem ludzi na dane stanowiska.
W hotelach w Anglii zazwyczaj nie przywiazuje sie uwagi do jezyka (jesli chodzi o stanowisko pokojowej) wazne zebys powiedziala o co chodzi.
Nie chce Cie zalamywac, ale praca pokojowej nie jest wcale latwa.
buziaczki i pozdrowionka
hello Magda.W lutym przyjezdzam z chlopakiem do Anglii do pracy i wlasnie bede szukala jej jako pokojowka.Czy moglabys mi jakos pomoc?bylabym bardzo wdzieczna.pozdrawiam
Witam
Mnie tez interesuja informacje na temat pracy w hotelu.
W polsce pracowałem w kilku hotelach pokojowy, korytarzowy, kierownik częsci publicznej i kierownik pięter
Chce wyjechac zeby podszkolic angielski bo jest słabiutki jakie mam szanse ?
prosze o info
Temat przeniesiony do archwium.