eurotemps

Temat przeniesiony do archwium
ludzie. czy ktos cos wie na temat firmy eurotemps, jesli tak to dajcie znac, mozna na nich polegac? pomozcie i dajcie informacje
chyba nie jest ok. Byłem w Warszawie podpisać umowę o pracę. Kupiłem bilet na sobotę a w piątek popołudniu zadzwonili że rezygnują bo pracodawca....?! Niby mają zwrócić za bilet ale nie dają znaku!
SUPER SIĘ ZACHOWALI. ODDALI MI ZA BILET. POLECAM SĄ OKI.
Moim zdaniem firma jest O.K. Mój brat wyjechał do Anglii 3 miesiące temu. Wszystko było zgodne z podpisanym kontraktem. Myślę, że można im zaufać.
Tak tak było cudownie i te miliony zarobione , i te nadgodziny co ich nie ma i te koszty o których nie powiedziano i ta umowa podpisana tylko jednostronnie i to najtańsze Zycie .
Kochani Polski pośrednik nic dodac nic ujac no chyba że ktoś lubi na ostro i bez wazeliny 
Byłem widziałem , jako spawacz tyle to zarobię w Polsce
Pozdrawiam
"taki sobie gość"napisz do mnie miałbym pare pytań
[email]
Tylko konkretne pytania i na forum
jesli cos wiesz wiecej jak ja podziel sie [email]
Do mnie eurotepms dzwonil ze maja oferte pracy na farmie...
i ponoc za pare dni ma zadzwonic ten anglik do mnie i pogadac hm zobaczymy
jak myslicie jest to pewne i oplaca sie jechac ??
Wyjechałem z Eurotempsu pare miesięcy temu. Na razie nie narzekam na zarobki i nadgodziny. Do "Taki sobie Gość": Ty to jesteś pewnie ten co tu przyjechał i nie umiał spawać? I dlatego Ci się nie powiodło.
no przyjechalem do tego farmera...
a skad wiesz ze wogole tam bylem ??
daj znac. I daj znac jak masz jakas oferte pracy fizycznej :)
Panowie bardzo prosze o więcej informacji na temat EUROTEMPS RECRUITMENT. czy firma ma certyfikat pośrednika pracy,. znalzłem tam oferte i zadzwonilem do nich. powiedzieli ze bede musiał przyjechac do Warszawy a to jest kawałek drogi dla mnie i nie wiem czy warto inwestowac swój czas i pieniądze.
Eurotemps oszukuje obiecali mi i bratu pracę w Szkocji, kazali zwolnić się z pracy, nie mieli zastrzeżeń do naszych kwalifikacji. Ja pracuję w zawodzie ślusarz-spawacz ponad 2 lata mój brat 4 w znanej firmie, byliśmy podpisać kontrakt wszystko było ok, mieliśmy czekać tylko na potwierdzenie wyjazdu, którego nie było. Zaczęli kręcić, że mamy mały staż pracy i kwalifikacje,choć wcześniej im odpowiadały, nawet zadzwonili do prezesa naszej firmy o potwierdzenie kwalifikacji, były pozytywne. Obiecali załatwić nam inną pracę, minęło 2 m-ce i nic bo mamy za mały staż i kwalifikacje. Zostaliśmy bez pracy i bez nadziei na wyjazd przez tą agencję.
Koledzy nie wiem czy to prawda co piszecie o tym Eurotempsie? Ja juz bilet kupilem i jade do pracy do Anglii, i z nimi zalatwialem. 3 kumpli wyjechalo z nimi 8 miesiecy temu i sa zadowoleni, dobrze zarabiaja i juz sa zatrudnieni bezposrednio przez firme gdzie pracuja, ale wyjechali z Eurotempsu. Moze cos jednak nie tak z waszymi umiejetnosciami bylo co?
odradzam prace przez Eurotemps jest to kolejna agencja ktora oszukuje klamie prosto w oczy.Przyjechalem na wyspe z kolesiem gdzie czekala na nas praca i okazalo sie ze jej nie ma siedzimy teraz bez pracy i glowimy sie co robic.naprawde NIE DAJCIE SIE OSZUKAC ICH SLODKIEMU PIER...
Temat przeniesiony do archwium