ile zarabiają opiekunki osób starszych i niepełno

Temat przeniesiony do archwium.
ile rzeczywiście zarabiaja opiekunki osób starszych lub uposledzonych w anglii, czy moźna dorobić na nadgodzinach, i nockach, ile zostaje na czysto ?
http://www.pracawanglii.gda.pl/Koszty%20utrzymania%20-%20Opiekun.htm - szacunki przy najniższej krajowej, w rzeczywistosci zarabia sie troszke wiecej, nadgodzin mozna brac do 70 godzin/tydzien

5,15 Ł x 70 godzin = 360,50 Ł / tydzień x 4 tygodnie = 1442 Ł miesięcznie brutto
- 23% podatku (331,66) = 1110,34 Ł miesięcznie netto przy 70 godzinach tygodniowo a wiec ok. 6.400,- zł

nie wiem jak tam wyglada sprawa awansow i podwyzek, pracodawca oferuje podnoszenie kwalifikacji zawodowych, podejrzewam wiec ze lepiej wykwalifikowany personel zarabia wiecej, ale w rzeczywistosci nie wiem jak to sie przedstawia
lub prosciej - 3,97 Ł / godzine netto (na czysto)
hello mam kumpla zarabia ok 1500 f na miesiac ale zeby dostac taka prace potrzeba bardzo duzo dokumentow a zwlaszcza o niekaralnosci. pozdrawiam
Zapomnieliscie jeszcze, ze w 2005/06 roku (od 5.4.05 do 4.4.06) wolne od podatku jest pierwsze £4,895 (ok £94 na tydzien). Za nastepne £2020 (ok £40) placi sie 10% podatku, a dopiero za reszte 22% podatku. Niestety, dodatek to jeszcze naleznosc za ubezpieczenie - ale pierwsze £82 jest wolne of tego.
poprawka: najnizsza stawka na tym stanowisku w moim miejscu pracy to 5,40 brutto
Czy jest możliwoś wyjechania i pracowanie jako opiekun na określony czas? 3 miesiace na wakacje?
Witam, a w moim przypadku, mam 15 lat, zatrudnili by mnie w Anglii gdzies jako opiekunke do dzieci : ( ?
Z tego co się orientuje to raczej nie ,ponieważ trzeba mieć 18lat ,ale mogę się mylić .
Musisz miec 18 lat, dlatego, ze wtedy odpowiadasz karnie jako dorosla osoba. W razie wypadku, albo czegos innego, jestes dorosla osoba i bedziesz karana jako dorosla osoba.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa