wynajęcie mieszkania w anglii??

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos szukał mieszkania w anglii za pośrednictwem letting agencys?znalazłem jedna w internecie bo chce wynając mieszkanie ale ma tylko numer telefonu a nie ma zadnego adresu biura czy czegoś takiego.czy to normalne ze podaja tylko numer?
A próbowałeś już www.gumtree.com?
Mam nadzieję, że będziesz wiedział coś na temat wynajmu mieszkań. Plis pomóż. Wynajęłam mieszkanie przez internet w Anglii. Wszystko było ok, ale dziewczyna u której chce wynająć przesłała mi umowę, oraz info, że mam wpłacić 400 funtów(poprzez Weston Union) za rezerwacje.Wygląda na to, że nie jest to oszustwo, ale na 100% nie jestem pewna. Co będzie jak zajadę i nie będzie ani kasy ani mieszkania? Jeżeli coś wiesz proszę o pomoc. Wyjeżdżam pierwszy raz do Anglii i trochę się boję. dzięki. Aga
Wszystko zalezy co jest w tej umowie ktora Ci przyslala. Za jaka reserwacje?
Czy jestes pewna, ze to wlasnie ona jest wlascicielka tego mieszkania? Czy tylko 'tenant' ktory jak dostanie pieniadze zniknie z mieszkania.
'Deposit' powinno sie placic na miejscu, po sprawdzeniu czy mieszkanie, dom itp Ci odpowiada, bo jak nie, to kupujesz 'kota w worku'.
Wiesz 400 funtow piechota nie chodzi...
IMO chyba lepiej byloby jechac w ciemno i zalatwiac wszystko na miejscu. Najwyzej bedziesz musiala 1-2 noce przekimac w parku, czy na dworcu, ale w koncu sa wakacje... :P
Chcialabym widziec/przeczytac tresc tej umowy.
Wg mnie - lepiej na miejscu cos zalatwic - noc, dwie mozna przespac w tanim hotelu - bo przesylanie 400F tak sobie dla nieznanych osob to... (sama wyciagnij wnioski z tego)
czesc rezerwacje placisz azeby byc pewnym ze to mieszkanie czeka na ciebie ze nie wynajmna to komus innemu
jak nie zaplacisz to moga wynajac to kazdemu kto podpisze papiery jak zaplacisz masz 14 dni azeby dopelnic formalnosci z tym zwiazane
jak zaplacisz i zrezygnujesz z jakis powodow to tracisz pieniadze
pozdrowieniaa [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa