znacie ECTO lub Work agency

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie czy ktoś z was albo waszych znajomych wyjechał do pracy za pośrednictwem ECTO z Warszawy lub Work agency z Krakowa. Jaką opinie mają te firmy
CZEŚĆ nie znamm tego biura z Warszawy ale jeśli coś bedziesz wiedzieć to adaj mio znać [email] bo może z nich skorzystam
Znam ich. Załatwiałam u nich wyjazd na Work & Travel w tym roku. Wszytsko było ok, żadnych kwasów, przekrętów, itp. Gorzej z konsulatem, który jak zwykle "nieco" się ociągał.
jezeli znalazlas jakies informacje na temat agencji "work agency"to daj prosze znac na maila: [email] ja wybieram sie do pracy z tej ag.ale nie moge znalezc zadnych informacji.bede wdzieczna
jej, ja też bym bardzo prosiła - [email]
nie polecam.Nowe biuro jeszcze nie maja sprecyzowanych planow zdanego doswiadczenia nawet z tych powodow radze ci nie interesowac sie tym biurem
jesli jeszcze chce ktos przeczytac o ECTO lub StudentCenter to niech wejdzie na linka :
http://www.usa.info.pl/phpBB2/viewtopic.phpt=3380&sid=ad47d8243f1d984cdd8a16080897d186
hhhmm... ja ide na sp[otkanie do ecto bo chce zeby zalatwili mi vize praciwnicza.. moze juz sobie ktos zalatwial przez to biuro i wie cokolwiek na temat tego ecto??? jesli tak prosze o info..
hhhmm... ja ide na sp[otkanie do ecto bo chce zeby zalatwili mi vize praciwnicza.. moze juz sobie ktos zalatwial przez to biuro i wie cokolwiek na temat tego ecto??? jesli tak prosze o info..
Ja załatwiałem u nich wyjazd na wizę H2B. Wszystko poszło ok, (znajomy z nimi był w tamtym roku i też nie narzeka - to on mi polecił to biuro).
masz jakieś inf. na temat work agency? mam jechac do Grecji od nich.
Hej. Ja znam worka agency. W zeszłe wakacje wyjezdzalam przez ich pośrednictwo do pracy w Grecji. Wszystko było ok. Jedynie pracodawca grecki był wredna małpa i musiałam pracowac po 12 g.dziennie.
hej...mam zamiar wyjechac za posrednictwem tego biura w tym roku w maju...jezeli juz ktos korzystal z ich uslug to dajcie znac co i jak...czy warto jechac...i wogole...pozdrawiam
moj email: [email]
hej...ja wyjezdzam z firmy ecto 1 maja do angli...moi rodzice sprawdzili te firme w ministerstwie i wszystko wporzadku...calkowity koszt wyjazdu to 500 zł...+bilet
50funtow depozytu na miejscy...na wypadek zniszczenia wlasnosci pracodawcy...oczywiscie depozyt zwracaja przed powrotem...hmm....wyjazdy sa caly maj...zeby jechac...trzeba podpisac umowe...ktora przysylaja na emila...(tylko trzeba poprosic)...zalatwic zaswiadczenie o niekaralnosci...zas od lekarza o dobrym stanie zdrowia...doalaczyc 1 zdjecie paszportowe...no i wplacic 500 zl...i juz...mozna jechac...pozdrawiam...i nie bojcie sie...firma jest wporzadku...
na wszelkie pytania odpowiem na [gg] ...chcecie to piszcie...jestem na niewidocznym
hmm a za co te 500zl dla agencji? zgodnie z prawem agencja posrednictwa pracy nie moze pobierac oplat na blizej nieokreslone cele....chyba ze na bilet, ubezpieczenie i takie tam....///
[wpis usunięty]
Fakt że praktyki, ale płatne tyle co min. stawka dla normanego pracownika (5 Funtów / godz). Ta opłata początkowa rzeczywiście jest zniechęcająca, szczególnie że to nie 500 a 1500 zł. Jednak nie sądzę by była pobierana niezgodnie z prawem - wiele innych programów praktyk też jest płatnych np. wyjazdy do USA dla studentów z biur Foster, Yes, Almatur... No i agencja istnieje w wykazie legalnie działających firm na stronie praca.gov.pl
Do zainteresowany (gosc)
Tutaj na 'Praca za granica' jest watek 'Ecto W-wa' - prosze przeczytac. Oczywiscie, jak taka praktyka ciebie interesuje - to tylko zycze powodzenia.
Ten link jest nieaktywny. co tam pisali? Czy ecto i studentcenter to to samo?
Pytam, bo moja kolezanka pracowala w ECTO i pytałam ją o wyjazdy do Australii. Powiedziala, ze bardzo poleca, ale opłacają się wyjazdy na pół roku minimum. Mówiła, zebym się koniecznie zapisała na kurs językowy lub do szkoły na minimum 3 mce i uzyskam prawo do pracy czy cos takiego. A jakbym jechała z chłopakiem, to on tez ma prawo legalnie pracować i nawet nie musi się uczyć. Namawiała mnie, bym się zapisała w ECTO na Australię, jesli chcę. Byłabym bardzo zainteresowana, ale za jakieś pół roku. Generalnie ta firma jest w porządku z tego, co wiem. Więc za pol roku Australia!
Czy kttoś zna To biuro: Work Agency?Bardzo proszę o jakieś inbformacje na maila [email] Pozdrawiam!
[wpis usunięty]
Moge wyjechac za posrednictwem worka agency.JEchac czy nie??6279791 piszcie
Adamreczek (gosc)
Przeczytaj post wyzej, albo o nich na stronie ..www.oszukany.pl
nie polecam ecto to dawne studentcenter czyli przekret za przekretem.
w pełni się zgadzam z przedmowca...
to firma krzak ktora oszukuje naiwnych studentow
przykro mi ze bylemjednym z nich
jesli ktos szuka szczegolowych relacji i blizszych zwierzen
zapraszam na maila
[email]

i 3 mac sie od tejgo stowarzyszenia z daleka
komu szczescie miłe
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.