chetni na wspóln wyjazd!!

Temat przeniesiony do archwium.
poszukuje osoby chetnej na wspolny wyjazd na poludnie anglii do bournemouth,ladne pieknie polozone nad morzem miasto.
najlepiej dziewczyny w wieku 20+ wiadomo razem razniej.zwlaszcza jesli chodzi o wynajem mieszkania
jade tam czesciowo w ciemno bo zamierzam dopiero szukac pracy.
ale nie calkiem w ciemno bo mieszkalam tam kilka m-cy,znam swietnie agencje w Poole i Bournemouth jak i same okolice wiec mysle ze moge duzo pomoc.
planuje wyjechac w kwietniu.
piszcie na:
[email]
Witam, niestety jestem mężczyzną ale jestem zainteresowany wyjazdem do pracy do anglii, niezależnie w jakie miejsce właśnie w kwietniu, na ok 3 miesiące.
Jeśli jesteś zainteresowany/a mą osobą napisz do mnie: [email]
Jestem z woj. lubelskiego.
Hej, mam 22 lata, jetem dziewczyną i również szukam pracy na wakacje za granicą. Interesują mnie miesiące- lipiec, sierpień (ewentualnie wrzesień też:) ..generalnie nie wiem gdzie chciałabym jechac, także jestem otwarta na wszelkie propozycje. komunikatywnie mówię po francusku- byłam we Francji na praktykach jako kelnerka, angielski trochę gorzej:) mieszkam w Warszawie. Jeśli ktoś z Was poszukuje osoby chętnej na wyjazd do pracy to niech się odezwie:) pozdrawiam. [email]
witam jestem w anglii od 2008roku jesli jestes dziewczyna i mowisz po angielsku aby sie porozumiec do mojej fabryki beda przyjmowali kwiecien maj calkiem legalna praca jak cos wiedziec by ktos chcial wiecej informacji pisac prosze na emaila [email]
Ja jestem chętna na wyjazd w kwietniu. mam 21 lat. Wiadomo razem zawsze raźniej!;)
Hej!
Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy za granice, najlepiej Holandia z tego względu, ze jest to najblizej nas no i juz tam byłam wiec mam juz mniej wiecej rozeznanie gdzie uderzyc:). Szukam osoby- dziewczyny, która tak jak ja ma dośc pracy w Polsce za 1200 zł,która chce w koncu dorobic sie czegos i zacza zarabiac konkretna kase:) wyjazd jak najszybciej nawet i koniec kwietnia, jestem ze slaska, mam 26 lat, jeśli jestes w podobnym wieku, niebojaca sie żadnej pracy, niewymagająca, odważna i przede wszystkim na której można liczyc w każdej sytuacji to odezwij sie na [gg] :) (czesto niewidoczna). Mysle o dłuzszym wyjezdzie min. pol roku dlatego prosze zeby pisały tylko zdecydowane osoby, które tez interesuje dłuzszy wyjazd:)
Pozdrawiam Ewa
A kto byłby zainteresowany wyjazdem do Anglii w ciemno za tydzien, dwa ?
autem (auto nie młode, ale było już w Anglii, więc da radę..:) ) ? zamierzam właśnie jechać ;) gdzieś na południowy zachód, Devon, Kornwalia....
[gg] , pozdrawiam
Cześć, jestem tegoroczną maturzystką i poszukuje dziewczyny w moim wieku chętnej do wspólnego wyjazdu do pracy od czerwca na 2-3 miesiące do Anglii lub Danii.Piszcie na mojego maila [email] Razem coś wykombinujemy :)
hejka czy szukasz jeszcze osoby do wyjazdu ? jesli tak to opdisz , mam 23 lata , karolina pozdro
Ja jade za kilka dni wtorek albo środa,jadę samochodem , miało byc Bournemounth ale to że jest to łady region to jedyny plus bo z pracą jest tam różnie więc zmieniłem plan i jadę do Nottingham bo coś tam już naświetliłem,mogę zabrać kogoś bo auto bedzie puste gdyż jedziemy na dwa auta,wyjazd z Elbląga ale tu to zawsze moge jakoś sie dogadać,jestem poważnym człowiekiem więc proponował bym by dzwonili do mnie ludzie raczej spokojni i poważnie myślący nad wyjazdem,płeć nie istotna
mój numer tel 693831794 mail [email]
Jadę ja i mój kolega z Tarnowa
Już nieaktualne komplet :((
Hej, Ja również szukam chetną osobę na wyjazd do pracy do Anglii na 3-4 miesiące (od lipca) praca w magazynie odzieżowym. Najlepiej gdy będzie to osoba z jakimś doświadczeniem, mam tu na myśli wczesniejszą pracę w UK, ja mam 20 lat, rok temu pracowałam w anglii na wakacjach. Dla chętnych podaję kontakt [gg] . Na zostawione wiadomości odpisuję w weekendy.
Paulina
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa