praca za granicą a matura

Temat przeniesiony do archwium.
za kilka dni matura :( ...przeczuwam , że nie zdam matury z matmy..poprawki sierpniowej tez nie...na studia się nie wybieram tylko jade do pracy za granice..konkretnie to do Londynu..
zamierzam kiedyś otworzyć swój własny biznes..mam na myśli studio nagrań lub klub...chciałabym też iść na staż w UK do wytwórni muzycznej.
czy w moim przypadku jest sens podchodzenia do matury?
co prawda mam ukończone liceum ogólnokształcące..także wykształcenie średnie ogólne jest...czy pracodawcy za granicą wymagają matury czy matura jest tylko i wyłącznie dokumentem potrzebnym na studia?
co robić?
przystąp do matury, jak nie zdasz to nic się nie stanie, a jak zdasz to ok
Cytat: kama2468
za kilka dni matura :( ...przeczuwam , że nie zdam matury z matmy..poprawki sierpniowej tez nie...na studia się nie wybieram tylko jade do pracy za granice..konkretnie to do Londynu..
zamierzam kiedyś otworzyć swój własny biznes..mam na myśli studio nagrań lub klub...chciałabym też iść na staż w UK do wytwórni muzycznej.
czy w moim przypadku jest sens podchodzenia do matury?
co prawda mam ukończone liceum ogólnokształcące..także wykształcenie średnie ogólne jest...czy pracodawcy za granicą wymagają matury czy matura jest tylko i wyłącznie dokumentem potrzebnym na studia?
co robić?

pare miesiecy temu zakladalas tematy o studiowaniu w UK - naprawde nie umiesz kompletnie nic, zeby zdac na te marne 30% czy od ilu sie teraz zdaje? Moze tylko panikujesz? Nic nie tracisz, podejdz do matury. Moze jakos Ci sie uda przebrnac. Podstawowa matura to jednak naprawde sa podstawy podstaw...