czy jest ktos ze swindon lub oxford??

Temat przeniesiony do archwium.
Hej czy jest ktos w swindon lub oxfrodzie lub w okolicach?? odezwijcie sie
pzodrawiam
Hej ja jestem w okolicach swindon i wootton bassett? A ty?? gdzie??
a ja mieszkam w Chippenham... calkiem blisko....pozdrawiam
cze! to podaj jakies namiary do siebie, pozdro ;)
Hej

jak jest teraz z pracą w Oxford?
chodzi mi o sprzatanie/opiekę nad dziećmi, osobami starszymi / praca w pralni itp /

pozdrawiam i dziękuje za wszelkie wskazówki
siemano ja jestem ze swindon mieszkamy na north street cala ekipa wa jesli chodzi o prace to jest od za.....
to zapodaj jakies namiary ;)) pozdro 4 all
A ja z Oxfordu. Z praca lipa :-(
witam ja w sprawie pracy jak to tam wyglada ja w czerwcu lece wąłsnie do swingdom jezyk znam lekko komunikatywnie uprawnienia na wuzek widłowy mam i praca w fabryce jak operator 2 lata dało by cos rade znalezc
odpiszcie prosze i dajcie mi namiary najlepiej email dzieki i czekam a to moj email [email]
Cześć ja jestem z Oxfordu jestem tam w średniej szkole pisz jak będziesz czegoś poczebować
mieszkam blisko swindon -wooten basset
czesc!szukam kogos kto mieszka w Swindon!dokladnie chodzi mi o to czy nikt nie wie gdzie jest praca dla 21-letniego polaka z minimalna znajomoscia jezyka angielskiego:-)jaka kolwiek, najlepiej fizyczna!ja bede w swindon 25 czerwca i tez bede szukac pracy!jak by kto cos wiedzial, to prosze, napiszcie:-)mam technika ekonomiste i dobra znajomosc angielskiego(95%pkt z matury), mam 20 latek:-)z gory bardzo dziekuje i prosze, dajcie znac jak cos bedziecie wiedziec!papa:]
Hej !
Zobaczylam wlasnie Twojego posta ze stycznia w ktorym napisales/as ze mieszkasz w chippenham. Czy nadal tam jestes?
W najblizszych dniach sie tam przenosze i bede szukac jakiego kata : )
Jesli masz jakis pokoj do wynajecia w Twoim miejscu/mieszkaniu, lub znasz kogos kto ma, albo chcialby zmniejszyc koszty mieszkajacc z kims jeszcze, prosze daj mi znac, bede Cia bardzo wdzieczna.

pozdrawiam
Natalia

[email]
Hej!!!rnCzy wiecie moze jak w miaro tanio i skąd najlepiej dostać sie do Swindon.Mieszkam na śląsku więc chodzi mi najbardziej o połączenia z katowic, gliwic, bielska lub częstochowy.Proszę o info na maila [email] dzięki!!!!
Jaa....to w tym nudnym miescie jakim jest to Swindon!! sa ludzie..wow jeszcze polacy??
Ja tez jestem ze Swindon/Notrh street chetnie zapoznam jakias fajna dziewczyne :P
Hej MAM na imie Jacek i pod koniec marca przenosze sie do Swindon Mieszkam obecnie kolo newcastle I chcialbym zasiagnac troche informacji o Swindon Czy naprawde jest tam tak zle?? Jak tam z praca? Bo narazaie jeszcze nie mam tam pracy ale moja obecna manger przenosi sie tam ze swoim mezem izaproponowala mi zebym poszedl z nia A w obecnym miejscu pracy jestem juz prawie dwa lat wiec nie zastanawialem sie dlugo, dlatego szukam jakis kontaktow w swindon Dziekuje z gory POzdrawiam
czesc, no az tak bardzo nudne to ono chyna nie jest ;) kwestia poznania jakis fajnych ludzi i lokali chyba ... A paracujesz i mieszkasz tu w swindon dosc dlugo?
witam MOJ nr [gg] email [email] bardzo by chcial porozmawiac z kims ze Swindon
ja jestem haahah
Cześć są w Oxfordzie jakieś polskie szkoły średnie bo planuje wyjechać tam i chciałem się dowiedzieć
Siema, tez jestem w Swindon od pol roku. Pracowalem tu i tam, ale aktualnie poszukuje jakiejs pracy. Nie mam prawka. Jak ktos ma jakis wolny cynk bylbym wdzieczny. Pozdro :P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair