Pierwsza wakacyjna praca za granicą

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Zdaję sobie sprawę, że na tym forum padały już pytania tego typu, ale większość z wątków dotyczy stałej pracy lub została dodana kilka lat temu. Myślę, że taki świeży temat dla osób w moim wieku może okazać się niektórym pomocny.

Mam 18 lat, jestem w trzeciej klasie liceum i postanowiłam sobie, że w te wakacje wyjadę za granicę do pracy. Padło na Wielką Brytanię, ponieważ dobrze znam angielski i jestem w stanie bezproblemowo się komunikować. Myślę, że to daje mi predyspozycje do trochę lepszej pracy niż zbiory owoców, więc chciałabym ten fakt wykorzystać i znaleźć jakąś satysfakcjonującą robotę.
Poczytałam nieco artykułów na ten temat i stwierdziłam, że na początek najlepiej będzie skorzystać z usług agencji studenckiej.

Czy ktoś jest w stanie polecić lub odradzić konkretne agencje? Dać jakieś wskazówki? Podpowiedzieć jak zacząć? Podzielić się własnymi doświadczeniami?

Z góry dziękuję za pomoc!
siemanko , a kiedy planujesz wyjazd ?
brytyjski bełkot spowoduję ,że przeżyjesz w pierwszym tyg szok i nic i tak rozumieć nie będziesz:D
PremierRecruitment Derby szuka zawsze do sprzątania akademików,opinie są różne ale znam ludzi którzy sobie chwalili.Pracowałem u nich rok czasu i wszystko grało.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa