wyjazd z agencją TEE, planuje ktoś? płatne praktyki w hotelu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej czy jest tu ktoś , kto planuje wyjazd lub już był a tym programie http://workuk.pl/pl/. Jakie są wasze opinie? Nie znalazłam wiele opinii, z tych co widziałam to było dużo negatywnych, ale pomimo to i tak zastanawiam się nad zgłoszeniem się tam , nic lepszego nie udało mi się znaleźć. Jeśli ktoś się zastanawia albo byłby chętny to niech pisze śmiało ;). Ja rozważam wyjazd wakacyjny 3 mies.
Ja się zastanawiam nad wyjazdem właśnie z tej agencji z koleżanką. Moje dwie znajome były w te wakacje i bardzo im się podobało, trafiły na dobry hotel, miłych pracodawców no i nawiązały dużo nowych znajomości. Zarobiły niemało :) Ale z kolei slyszałam również niepochlebne opinie, np. o niemiłych właścicielach, jakimś wykorzystywaniu czy poniżaniu. Ale jeśli coś takiego sie dzieje to trzeba powiadomić agencję i oni zmieniają pracodawcę. Ja sie rownież nad tym zastanawiam bo to naprawdę świetna okazja i przygoda...
Dziewczyny, ja zapisałam się na termin od 27 czerwca. Wyjeżdzam drugi raz, byłam już na workuk w wakacje w zeszłym roku. Pomyślałam sobie, że może namówię kogos na opcje together, zebyśmy pojechały razem do jednego hotelu? Zapisałam się tydzień temu, więc myślę, że nie będzie problemu żeby zmienić opcję.

W zeszłym roku byłam w hotelu w Torquay, mam już NIN i wiem jak i co pozałatwiać na miejscu. Angielski znam na poziomie upper, nie mam problemu z porozumiewaniem się, więc mogę pomóc w razie czego :) A, mam 20 lat i mieszkam koło Częstochowy.
Pozdrawiam, Patrycja