Podpisanie umowy z Agencją pracy za Granicą

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Zamierzam wyjechać do pracy w Wielkiej Brytanii z agencją pracy Gap Personnel, agencja wygląda na godną zaufania, niepokoi mnie tylko, że umowa z Agencją ma być podpisana dopiero, kiedy będę już na miejscu w Warrington. Nie powinno być przypadkiem tak, że umowa z Agencją pracy powinna być podpisana jeszcze w kraju. Nie chcę znaleźć się w sytuacji, że kiedy przyjadę, warunki umowy okażą się inne niż, te ustalone mailowo w kraju. Bo na razie jedynym gwarantem tych warunków jest moja korespondencja mailowa z ową agencją. Czy to powszechna praktyka, żeby popisywać umowę z Agencją dopiero na miejscu, miał ktoś może podobne doświadczenia.
Z góry dziękuję za pomoc.
Tak wlasnie jest w Agencji, musisz podpisac dokumenty, wypelnic formularze itp. Bez tego nie beda nawet chcieli cie do pracy. Musisz sie stawic osobiscie, jak chcesz to popros agencje o wyslanie umowy, wydrukuj, wypelnij i lec tam i oddaj. Inaczej przeczytaj sam co napisales bo nie rozumiesz wlasnego posta.
Może wyrażę się prościej,
Agencja oferuje mi pracę, ale nie chce podpisać ze mną umowy dopóki nie przyjadę do Wielkiej Brytanii,
Ja wolałbym zobaczyć i podpisać umowę jeszcze w Polsce z oczywistych (wydaje mi się) względów,

Pytanie, czy to normalne postępowanie Agencji?
Czy mogę ufać takiej agencji, że umowa którą dostanę w Wielkiej Brytanii będzie spełniała warunki które ustalił ze mną konsultant jeszcze w kraju.