Polski magister w UK

Temat przeniesiony do archwium.
witam!

mam prosbe, czy ktos kto jest teraz obecnie w UK lub byl juz tam kiedys, moze mi powiedziec, czy to prawda ze nie uznaja w UK za bardzo naszego wyksztalcenia??? wiec w sumie jest to zbedny papierek???
Oczywiscie ze uznaja!Z polskim magistrem bez problemu mozna sie dostac na podyplomowe (postrgraduate)angielskie studia.
Jesli chcesz,zeby nikt sie nie przyczepil,mozesz nostryfikowac sobie dyplom przez NARIC http://www.naric.org.uk/ .Kosztuje to jakies 35-42 funtow.
Dziekuje Moniczko!!! Bardzo mnie pocieszylas!!!!!! :))))))))))))))))))))))
To jednak skoncze ta magistreke uzupelniajaca :)
jja własnie kończe studia i mam nadzieje ze obronie mgr w tym roku, wiesz moze jak jest z mgr fizjoterapii? jak z rejestracja w hpc? [email]
A nie robią z mgr "bachelora"? Jak się to ma do studiów postgraduate? Wydawało mi się, że nie można wtedy ich robić, ale nie wiem i mam nadzieję, że się mylę???
witajcie,
w zeszlym roku bylam w wakacje w UK i mimo,ze bylam dopiero na 4 roku traktowano mnie z wiekszym szacunkiem niz inne dzieciaki..kazdy papierek sie liczy i zwieksza to Twoja sanse na godniejsza prace..By the way..jade w tym roku do BRISTOLU I SZUKAM ACCOMODATION,pracke juz mam..Moze ktos moglby pomoc?
pzdr
tak teraz zerknelam ,ze ten moj wpis to troszke nie na temat bo wam chodzi o studia..w kazdym razie uznaja naszego polskiego mgr..moj brat zrobil tutaj stosunki miedzynarodowe na UW a pam wyjechal i zrobil prawo miedzynarodowe..wszystko bez problemu..powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa