praca przy koniach

Temat przeniesiony do archwium.
cześć,czy ktoś wie może jak znaleźć pracę na wakacje przy koniach w irlandii albo UK???????????
[wpis usunięty]
jestem jak najbardziej zainteresowany moje [gg]
Witam jestem zainteresowany praca.
gg-2331954
[email]
pozdrawiam:)
http://www.konie.biz/modules.php?name=NukeC21&op=ViewCatg&id_catg=171

Tam jest ogloszenie - poszukuja kogos do koni w Anglii. Na tym portalu ( Konie i My) czasem pojawiaja sie ogloszenia o pracy za granica.
[wpis usunięty]
Jestem zainteresowana praca przy koniach [email] [gg]
szukaj ogłoszeń na typowo końskich forach google konie forum i jest tego od groma.
Witam jestem zainteresowana ofertami pracy przy koniach za granica nba dluzszy okres jezdze od 13 lat pracowalam w kazdym rodzaju mijesc gdzie uzytkuje sie konie (agroturytsyka ,hipoterapia,stadniny sportowe,luzakowanie,prowadzenie prywatnej stadniny) wiec zadne prace zwiazne z konmi nie sa mi obce a jezyk znam na poziomie zaawanasowanym :)rn Pozdrawiam
dot Goska Cz. prosze o kontak 511 348 747 lub [email] lub 1402382 pozdrawiam :)
Witam jestem zainteresowana praca przy koniach za granice. Mam bardzo duze doswiadcznie od 13 lat i zadna praca z konmi nie jets mni obca a jezyk rowniez jets mi bardzo dobrze znany. Czekam na informacje i kontakt 511,348,747 lub [email]
Pozdrawiam :)
ile oferentów!proponuje www.worktrain.com -wpisać słowo groom oraz rejon anglii jaki interesuje
Praca w Irlandii przy koniach od zaraz - na krótko lub na dłużej.Wymagania: dobry angielski,umiejętność jazdy konnej, szybka decyzja.Praca jest do przejęcia po moim synu (lat 18).Sprawdzone miejsce, praca raczej lekka i przyjemna (w rekreacji). Prawdziwie zainteresowanych, gotowych do szybkiego wyjazdu po szczegóły zapraszam na [gg] .
Jestem zainteresowany powyzsza oferta tym bardziej ze nabylem juz pewnych doswiadczen odnosnie tej pracy .Prosze o kontakt 889284717
jestem zainteresowany pracą przy koniach. mam 26 lat i jeździłem konno w latach 1985-1988 . Aktualnie tylko rekreacyjnie. Jestem miłośnikiem koni i psów. dziękuję i czekam na odpowiedz.
Holandia/Belgia, poszukuje pracy przy koniach.
szukam pracy przy koniach w anglii.słabo znam j. angielski ale dobrze jejżdże konno i lubie dbać o konie
mam 20 lat.9335080 moje gg jak morzesz to teraz morzemy pogadać.w tejchwili mieszkam w anglii
ooo to by mnie interesowało:) moze ktos napisać ile sie zarabia będąc w stadninie? jakie obowiązki należą? pracował ktoś juz w UK przy koniach???????????????????
hej jestem w klasie maturalnej i od maja chciałabym wyjechac do Angli do pracy przy koniach lub jako Ratownik WOPRrnnr [gg]
mieszkam w holandii,mam ktos namiary na prace w stadninie koni?bede wdzieczna pozdrawiam,irema
Witam !

Jezeli interesuje kogokolwiek praca przy koniach, piszcie na [email] Mam oferte z UK, a dokladnie z East Sussex (gdzie tez sama mieszkam).

Sylwia
szukam pracy w stadninie koni czy jest moze jeszcze aktualne? pozdrawiam
rowniez poszukuje pracy przy koniach, bylabym wdzieczna za informacje :)
mam oferte pracy z konmi: trzebamiec doswiadczenie w skokach, jezdzie na koniach wyscigowych i znac sie na ujezdzaniu. Angielski dobry -wymagany. CV po angielsku na [email]
Podaje wam linka z ofertą dla koniarzy .Oni też poszukują dżokejów (wpis powyżej)

http://www.wup.pl/files/content/x/OPIEKUN.pdf
Jestem jak najbardziej zainteresowany ta praca. Mam doswiadczenie przy koniach od 20 lat. Mam tagrze prawojazdy ciagnikowe. jesli jest pani mna zainteresowana proszę zadzwonic pod numer [tel]. Dziękuje
witam jestem zainteresowany jak najbardziej ta pracą. Mam doświadczenie od 20 lat. Mam tagrze prawojazdy ciagnikowe. Jesli jest pan zainteresowany prosze o kontakt pod numer [tel]
bardzo dobra strona z ofertami pracy przy koniachnie tylko w UK ale takze na calym swiecie to www.yardandgroom.com -ja wlasnie tam znalazlam prace,nie majac praktycznie zadnego doswiadczenia z konmi, jezyk angielski na poziomie sredniozaawansowany mam,ale warto sprobowac!!!
Praca jako luzak na zawody w Holandii.
Zainteresowanych proszę o kontakt na gg9[tel](Agata)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa