ECTO Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
181-205 z 205
| następna
o rany czemu ja dopiero teraz znalazlem te strone. juz wplacilem 500zl i nie wiem co dalej, moze da to sie jakos odzyskac. dzwonilem do nich dzisiaj ale nikt nie odbiera. a moze zeczywiscie wszyscy sie ulotnili :/
pozdrawiam
witajcie jezeli wybieracie sie na truskawki do farmy S&A to nieradze ja tu jestem juz 2 miesiace i powiem wam ze to jest oboz pracy nikomu nie polecam ja zalatwialem nie przez ta firme wiec nie wiem czy ona jest dobra co do wyjazdu niemam nic tylko praca tu mi sie nie podoba i traktowanie ludzi niektuzy pewnie powiedza ze moge sie wyniesc jak mi sie nioe podoba no tak ale niemam paszportu i pieneidzy bo nie karzdemu wyplacaja pozatym jak nie maja ludzi do pracy to z farmy cie nie wypuszcza to tyle moich rad ale pomyslcie zanim tu przyjedziecie i uwazajcie na te ogloszenia pozdrowienia
[wpis usunięty]
czesc. Mam prosbe taka jesli masz jakis problem do mnie i do goski to moze przyjdz osobiscie do kontyneru nr 218, a nie jakies gleboko krzywdzace mnie oszczerstwa na forum wypisujesz. zapewniam cie ze nie mam zadnych problemow z myciem sie ani tez z piciem alkoholu bo mimo ze mam juz 27 lat jeszcze nigdy nikt nie widzialam mnie pijanej. mam prawo byc wkurzona n aten blaszany kontyner, bo zgodzilam sie u w umowie placic 35 funtow za mobile home dwa pokoje kuchnia lazienka a nie blaszek 3metry na 5 i do tego 4 osoby. co sie tyczy pracy jestem na packhausie i pracuje 16 dni na nocki po 12 godzin niestety zaginely listy obecnosci wiec po 2 tygodniach pracy mam zarobione 60 funtow !!!!! Jesli chodzi o kuchnie czy lazienki rzeczywiscie mieszkancy kontynerow nie maja wiekszego problemu z dostepem do zbiorowych umuwalnii i kuchni tylko dlaczego placa za mieszkanie tyle samo co mieszkancy moble homow. w ostatnim tygodniu wyjechalo stad 400 ludzi. wczoraj na gazetce pracodawca wysiesil obwieszczenie ze w najblizszych dniach spodziewa sie przyjac 600 nowych osob i niby spacjamnie opoxnia ich przyjazd zebysmy my mogli wiecej zarobic. Bzdura. Pozdrawiam wszyskich ktorzy sie tu wybieraja. Poza tym ze nie da sie tutaj zarobic cala reszta jest OK fajni ludzie fajna okolica.
witam, rnGwidon ma świętą racje, firma ECTo dzieki której wyjechałem pobrała opłate w wysokości 1500zł, nic niezłatwiła, nieprzesłała papierów które wczesniej wypełniałem, w tej kwocie miał byc opłacony Home Office- niestety nie był. Jedyne co firma Ecto mowioła prawde to aby wziąść ze soba kaloszy, reszta to oszustwo. Farma Brayley jest istnym obozem , otoczonym drytem pod napieciem !!!! niewyjezdzajcie tam!!!! ja prawie wykonczyłem sie psychicznie, a i tam dobrze ze wykupiłem bilet powrotny bo inaczej bym sie z tamtad niewydostał. na zycie wypłacaja ci tylko 30 funtów, niewiadomo co zrobic z ta kasa. jeszcze raz odradzam , jak chcecie wiecej info to moj [gg] . 3mka
powiedzcie mi cos o firmie ecto bo nawet nie wiem na jaka farme jade ale jescze kasy nie wplacilem a mam zamiar do konca tygodnia im wplacic;/ wiec prosze was o informacje na ten temat i czy az strasznie tam jest?? i czy woogole wiecie na jaka farme ECTO wysyla?? pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Mracin:)
my jestesmy juz 3 tygodnie i nawet umow nie dostalismy od pracodawcy.na razie duzo osob wyjezdza potem maja przyjechac studenci.jest przestuj w truskawkach kolejny wysyp ma byc za 2 tygodnie na razie czyscimy pola ze starych.jak ktos chce tu przyjechac a nie placic firma kasy niech wejdzie na strone firmy i wypelni aplikacje i nic ne zaplaci.lub przyjedzie w ciemno bo i tak ludzi im brakuje do pracy.zapraszamy
Ecto wysyla tylko na farme w marden o ktorej jest tutaj caly czas mowa bo jest ich oficjalnym agentem. Pozdrawiam i zycze powodzenia
siemanko jak dojechac na te farme? co z platnosciami ?da rade cos zarobic? bo wsumie chodzi mi o zarobek a nie o wakacje i co ztymi normami da rade je wyrobic?
dziasiaj pojawilo sie na gazetce sciennej ogloszenie ze przez najblizsze 3 tygodnie nie bedzie pracy. trwa czyszczenie pol ze starej truskawki i plewienie nowy wysyp bedzie ok 15 lipca kilkadziesciat ludzi pracuje kilkaset siedzie w kampusie i ma bezplatne dni wolne. Masakra. A jesc trzeba i za kontynery placic tez trzeba.
pytalem jak tam najlatwiej dojechac tam z londynu ?wiec przyjade na wysyp:)pozdrawiam nie dajcie sie co wam przywiezc czego brakuje :) papieroski:)???
wplacilem juz 500 ale jeszcze nie wyjechalem, i bardzos ie rozczarowalem jak poczytalem o tej farmie, raczej juz tam nie wyjade, 500 pewnie mi juz przepadnie :(
ja tez wplacilem 500zl ale i tak jade i tak co mi tam zalezy trzeba dzialac i tak mialem wyjechac i tak na jakis czas tam sie zalapie a wtrakcie sie cos poszuka:) jedz nie zalamuj sie co bedziesz im oddawal 500zl za friko jak bys jechal to zkad?
pozdrawiam
Witam Mialem nieszczescie wyjechac na truskawki do Brierley.
Nie bede opisywal co tam przezylem bo kazdy kto byl w marden lub brierley a nie trafil np do packhousu wie o czym mowie.
Chodzi mi o wszystkie osoby , ktore czuja sie oszukane ALE glownie o te z wyjazdu OSKARA poznanskiego/ ja z wyjazdu 6 tyg-oskar na chwile przed wyjazdem wycofal sioe z darmowego posilku nie dajac nic w zamian,swiadomie wyslal nas do pracy 19 maja wiedzac ze nie ma pracy bo juz poprzednia grupa nie pracowala ze wzgledu na pogode i nadmiar ludzi,mimo ze mielismy byc zwolnieni z wszystkich oplat za mieszkanie i inne w opcji na 6 tyg - oplaty zostaly pobrane a udalo mi sie odzyskac ich tylko czesc i to kosztem ciezkiej walki-wyjazdy na farme oddalona 20 mil bo tam centrala a wiec nie moglem pracowac zreszta praca byla tylko dla niektorych wylosowanych...o powszechnym balaganie,chamstwie ludzi z officu/np p [.....]/ czy wyrafinowanym systemie zoltych kartek ktory jest przykrywka do nie dawania pracy NIE MUSZE pisac bo kazdy kto byl lub jest wie o czym mowie.
CHODZI mi o JEDNO: zeby polskie agencje zrozumialy ze sa ludzie ktorzy sie niegodza na to zeby ich swiadomie wysylac w takie warunki
BEDE sie domagac /jesli trzeba przed sadem/ zwrotu oplaty za program
WSZYSTKIE osoby chcace sie przylaczyc i dysponujace jakimis pomocnymi dowodami w tej sprawie prosze o PILNY kontakt

[email]
Ludzie po co tu przyjezdzacie!!!!!!!!!!!!! tu nie ma pracuy siedzimy caly czas w barakach pracujemy 2-3 razy w tygodniu a o chamstwie i beszczelnosci niektorych osob z officu to wspominac juz nie musze miedzy innymi [......]
[wpis usunięty]
witam ja mam niedluo wyjazd na farme jesli ktos jedzie niedlugo to proze o kontakt moze taniej sie uda razem i napewno razniej [gg] [ja zalatwiwalem w ecto]
moj kumpel wyjachal tam miesiac temu i napisal mi tak jak mu pokazalem strony na ktorych pisza te straszne zeczy o tej farmie
w wiekszosc tego co tam jest napisane to sa klamstwa
czlowiek ktory zrobil ta strone byl poprostu zflustrowany ze nie udalo mu sie tam duzo i latwa pierdzac w kszeslo zarobic

tak naprawde to placa jest za godzine a norma jest dla tych ktorzy szczegolnie sie opipszaja

jak zbieraz a sie nie opiepszasz to uzbierasz przynajmniej pol normy i nie bedziesz miec problemow ze sie opiepszasz

sam nie wiesz jacy ludzie tu przyjezdzaja
smieszni ludziki lalusie i lalunie ktory to oni mysla ze przyjezdzaja tu na wakacje
''
czokko czlowieku ja tu siedze od miesiaca i wiem jak tu jest pracy jest malo zarobic nie daja i oszukuja na wyplatach ja przez miesiac nic nie odlozylem. jak myslisz ze tu jest inaczej to prosze przyjedz i strac pieniadze. ja sie jutro zwalniam i spadam stad bo to strata czasu i pieniedzy. co tydzien przyjezdzaja po dwa autokary z ludzmi i tyle samo stad odjezdza. farma nastawiona jest na zarobek na strasznie drogich barakach 35.30 I INNCH OPLATACH w baraku mieszkaja 4osoby pokoj 2,5 metra na 5metrow kible i prysznice na dworze smierdzace i z grzybem sa tez karawany ale one sa zajete przez ludzi ktorzy tu juz siedza dluzej.
Witaj czy jesteś jeszcze na tej farmie?? Potrzebuje pilnie kontaktu z kilkoma ludzmi na farmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NO przyjezdzajecie jest super!!! he he (dzisiaj i jutro jak zwykle co tydzien po kilkadziesiat-set osob wyjezdza ktorych dyscyplinarnie za nic zwolnili) jest supeeeer .... zarabiamy po 1000 funtow pzdrornrnrnza 2 miesiace oczywiscie!!!
NO przyjezdzajecie jest super!!! he he (dzisiaj i jutro jak zwykle co tydzien po kilkadziesiat-set osob wyjezdza ktorych dyscyplinarnie za nic zwolnili) jest supeeeer .... zarabiamy po 1000 funtow pzdrornrnrnza 2 miesiace oczywiscie!!!
ja wlasnie wrocilem z tego syfu a tych polakow to bym roz..... tobiasza, rafalka i reszte
i jak przywiozles troche pieniedzy z jakiej firmy jechales?opowiedzial bys cos na kogo trzeba uwazac moje gg to 2477904 pozdrawiam
od przynajmniej dwoch tygodni pracyjemy po 20-30 godzin tygodniowo jesli komus pasyje zarabianie 70-95 funtow na tydzien to jak najbardziej zapraszam. obecnie wiekszosc ludzi organizuje zbiorowe wyjazdy autokarowe do polski bo po 2 miesicach pracy maja ok 6[tel]funto oszczednosci. biorac pod uwage koszty zwiazana z wyjazdem to niewiele. Najpierw przez pierwsze 3 tygodnie duzo ci odcigaja z wyoplaty na te wszyskie administraje lekarza Home Office itd a poxniej jak moglbys zaczac zarabiac nie ma truskawki i pracyjesz mas 30 godzin tygodniowo. Poza tym masowo (w ostatnim tygodniu 150) zwalnia sie ludzi za skutkiem natychmiastowym za slabe wyniki w zbiorze truskawki. (ktorej rzeczywscie jest malo bo to juz kilkanascie zbiorow z jednego krzaczka) Nowe truskawki dopiero kwitna kolejne sa sadzone.......... Ale to zawsze 1 tydzien zbiorow i pole do zaorania. Poza tym sa upaly a wiadomo ze truskawki sie nie rwie cieplej bo po schlsdzeniu na magazynie nadaje sie do wyrzucenia. Czy Ecto organizuje jeszcze jakis wyjazd?????? Ja wracam jak kilkaset innych pokalow ktorzy siedza to od maja i niczego sie nie dorobilismy
bylo zajebiscie,hehehhe
Temat przeniesiony do archwium.
181-205 z 205
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa