jark recquitment

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos zalatwiał sobie prace przez tą firme?jak wrażenia ?o odpowiedzi prosze na [email]
tak załatwiałam pracę przez ta firme i jesli chcesz się rzucić w nędzę to bardzo proszę, zarabia się tam czasami tylko na dojazd do pracy, wciskają Ci w POlsce i to POlacy kit jak tam super i ile zarobiosz a przyjeżdżasz i nawet nie wiesz czy stamtąd wrócisz i za co!!!!!!!! głodowanie i walka prawie o życie bo bez pieniędzy w obcym kraju to praktycznie obóz pracy tylko mozna wychdozić . Mam nadzieje że pośrednicy tej agencji w Polsce nie moga spać spokojnie!!!naparwdę jak cos mogę podać numery ludzi którzy tam byli.to nadaje sie do telewizji!!!!!!totalny wyzysk
Dla wszystkich chetnych wyjazdem do Czech do Pracy za posrednictwem agencji
Prosze nie jechac za posrednictwem agencji
Mozna zglaszac sie prosto do samej fabryki i zarabiac wiecej
Firma GR ELECTRONIC montaz klima BMW maja jeszcze tylko 80 miejsc wolnych etatow
Zatrudniaja poprzey urzad pracy czyli legalnie oplacaja wszystko i dotego dobrze placa mam numer na goscia od spraw zatrudnienia z biura [tel]
Nie wspolpracuja z zadnymi agencjami pracy ani posrednikami ludzie i bron panie Boze nie sa z PILZNA To firma BMW ci co chca jechac przez agenture niech sie nie dziwia co zobacza na miejscu i co zobacza z wyplaty

Pozdrawiam