four seasons health care

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mam pytanie, czy ma ktos jakies doswiadczenia z firma FOUR SEASON HEALTH CARE- domy spokojnej starosci, w Wielkiej Brytani. Jestem juz po pomyslnie zdanym interview (w Gdansku, posrednik Mackenzie Consulting) i planowany wyjazd przypada na poczatek czerwca. Nadal oczekuje na Offer Letter, w ktorym to zawarte beda glowne informacje odnosnie miejsca pracy, zarobkow itp. Slyszalem wiele nieprzychylnych opinii na temat tej firmy, a dokladnie wiekszosc ludzi przestrzega przed Szkocja:-). Czy to prawda, czas pokaze, jak zostane zrzucony w to miejsce to sie podziele wrazeniami...
na ich stronie www.fshc.co.uk pisze, ze oni nie tylko prowadza domy spokojnej starosci ale i inne. Warto zobaczyc. Praca napewno nie bedzie lekka i latwa.
Witam terri! dziekuje za odp. Pozdarwiam!
witam, ja wyjeżdżam do pracy w Four Seasons w lipcu, nie wiem jeszcze gdzie, ale po tym co czytałam w necie trochę się obawiam. Jeśli ktoś już tam jest niech trochę napisze, czy w ogóle jest ktoś zadowolony???
Witaj assik 24!

My jedziemy w czerwcu, tak samo sie obawiamy jak Ty:-) Jesli mozesz to sie odezwij na gg. 9126019.

Pozdrawiamy
jeśli juz ktos z was ma informacje na temat four season to dajcie znać. Właśnie przeszłam pomyslnie interview ale ciągle waham się czy jechać. Nie mogę znaleźć żadnych konkretnych opinii na necie. Chodzi mi też o zakwaterowanie, jakie sa warunki mieszkaniowe, mam pracowac w domu opieki.
Hej zalezy gdzie trafisz, ogolnie nie mam nic do zarzucenia fshc, jednak wiele tez odbiega od standardow jakie sa niezbedne w opiece nad starszymi ludzmi. Pracuje jako opiekun wiec mam pelny wglad we wszystko co z tym zwiazane. Duzo obawy jest zawsze na poczatku jednak z biegiem czasu do wszystkiego (no moze prawie) mozna sie przyzwyczaic.
Powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa