kto zna agecje pracy palider

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o opinie agecji pracy PALIDER am jechac do irlandi do pracy nie pobieraja opłat tylko za pszelot i za tłumaczenia prosze o pomoc
nie polecam firmy palider. biorą kase, a umowa którą sie podpisuje u nich nijak ma sie do tego co zastajesz na miejscu. poza tym prace dostajesz tylko po znajomosci, jak nie masz znajomości to mozesz czekać az sie zestarzejesz i przejdzie ci ochota na wyjazd. wyjechalam do anglii z tą firmą i pzrezylam piekło. uważajcie na tą firme.
zgadza sie taka umowa to tylko zeby pani ewa miala czyste rece gdybys mial do niej problem.uwazajcie na ta agencje pare lat w stecz moze byla ok.ja tez bylem przez ta agencje i nie mialem za co wrocic.A W POLSCE TAK PIEKNIE WYGLADALA TA UMOWA.szczeszcie sie ludzie tej agencji
Pisalam juz o palidrze przeczytaj sobie wczesniejsze opinie albo wpisz w wyszukiwarce opinie o palidrze a na pewno dowiesz sie ze nie sa oni godni polecenia!!!Ode mnie tez nie brali kasy ale za to stracisz pieniadze na bilet,wyzywienie i pobyt w Irlandii a w najlepszym wypadku bedziesz miala mizerna robote o ile w ogole Ci za nia zaplaca!!!!odradzam PALIDRA!!!Ja juz nigdy nie wyjade przez agencje..A PALIDER to w ogole powinien juz przestac wystaia ludzi i sprzedawac byle komu....ODRADZAM ZASTANOW SIE POSZUKAJ INNEJ AGENCJI>>>>>>>>>>>>

 »

Pomoc językowa