Kto zna jakies Agencje Pośrednictwa Pracy w Angli?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam poszukuje Agencji Pośrednictwa Pracy w Angli na miejscu bo chce wyjechać do pracy!! Najlepiej takie które poszukuja pracy bez jezyka lub z podstawami Anglieskiego!!!!!!! Jeśłi znacie takie prosze napiszcie bede wdzieczny!!! mój e-mail to: [email] ---- Czekam!!!!!-------
ja rownież chetnie bym sie tego dowiedziała najlepiej agencje w manchester bo tam wlasnie sie wybieram :)
www.google.pl

ludzie jedziecie do angli a nie potraficie wynaleźć podstawowych informacji :?
ja tam byłem i nie moge powiedzieć że mi sie powiodło mimo iż umiałem, sobie wynaleźć agencje, nie miałęm problemó w poruszaniu się po anglii itp. proponuje postudiować tropche znajomość języka i obsługę komputera ;)....pzdr
tak, popieram to co napisales, ale jak widzimy niektorzy to tego nie umia robic.
nie kumam tylko poco sie do anglii pchaja... uwierzcie mi ze nie ma sensu, lepiej poświećić troche czasu na nauke bądź szukanie pośrednika(wiarygodnego) w polsce.
co najwyzej mozna jechac do znajomych,
rynek jest tam tak przepełniony ze masakra, większość polakó pracuje na czarno i żyją jak chomiki i ogolnie wieś robią że aż sie wstydzisz że to twoi rodacy(są też normalni ale miejszość i to znaczna),
dlatego nie radze jechać w ciemno bo sam byłem na początku roku ale to pozwoliło mi sie w sytuacji obkumać...

nie kumam dlaczego ludzie którzy mówią że kiepski ich angielski jadą do anglii, przecierz otworzyli pełno rynków i tam możecie probować bo to nie ma różnicy jeżeli nie znasz angola i np. hiszpańskiego to ja radze jechać do hiszpani
WIesz ja mam poziom angielskiego komunikatywny ale szukam eż ludzi któży wyjechali z agencji z poslki i wiesz jak jest z nimi różne są dlatego pytam które są wiarygodne!! A w Angli juyż byłem i pracowałem na czarno i powiem jedno troszke sie z toba nie zgadzam ale to twoje zdanie!!!!
jakbyś był w angli to byś wiedział że tam na każdej ulicy jest po kilka agencji i wszystkie cisną wała,
a z czym sie nie zgadzasz, zawsze mozemy wymienić sie poglądami ;P
Wiem ale ja szukam Agencji która jest w Polsce a nie tamrnnajlepiej bo wiem jakie tam sa!! A nie zgadam sie z tym że Polaków jest dużo ponieważ ja byłem w Liverpool i poznałem bardzo mała grupe Polaków naprawde!! Ale jeśli ktoś chce tam lecieć to nie polecam! Jesli wiesz o jakiś dobrych agencjach w Polsce to możesz napisać bede wdzięczny!!
sam takiej szukam ;P

co do liverpoolu to nie bylem, ale gdzie bylem to pelno polakó bylo mimo iż ogolnie mieszkalem w londku to bylem tez poza nim, w liverpoolu mam "znajomych" nie narzekaja ale ogolnie taka sama kicha jak gdzie indziej.
Jak wylatywałem z dziewczyną to oni w anglii byli już poł roku i zachwalali jakiej to kasy nie mają a ajk sie dowiedzieli ze przyjeżdrzamy to nagle nie ma pracy i sami szukają i ogolnie kapa, nie rozumiem jak nie można zaoferować pomocy znajomym...hehe(nawet sie nie widzieliśmy)...śmieszna sytuacja ale tacy są polaqcy jak jadą gdzies w obce, nagle wielkie pany z nich są, nawet tu na forum, ludzie uważają że agencje są oszustami bo nie wypłacają nasdgodzin tylko płacą jak za normalne, kurwa przecierz w polsce są sami oszusci bo nie słyszałem o firmie któa normalnie wypłaca nadgodziny(zawsze są jakieś króczki prawne) i to samo jest z tymi agencjami
Heheheheh Masz racje Rodak Rodakowi nie pomoże!!!! Wiesz znam Agencje z której kumpel powrucił na wolne teraz i sobie zachwala jest to Agencja w Warszawie OmegaResource i nastepna która jest prawdomówna to Polish Staff w Gdyni są naprawde fajne oferty tylko trzeba dobrze umieć angielski by sie dostac do jakiejś pracy!! Ale jak byścoś miał to daj znać!!!!
http://www.pitmanspeople.com/ z tej agencji dostałęm oferte pracy tydzień temu, ale nie wiedzieli ze juz nie ma mnie w anglii
ogolnie ja szukam przez reedsa i strony z angielskimi ogłoszeniami, włąśnie z tym OmegaWorkForce bym juz byl za granica ale rozmowe mialem z dnia na dzien i sie nie wyrobiulem a teraz glupio mi do nich dzwonic tlumaczyć sie i prosic sie by cos mi zalatwili, zlozylem jeszcze raz aplikacje i narazie czekam...
Dzieki wielkie za stronke jak bede cos miał to dam znac POzdrawaim!!!!
O Omedze z Warszawy to już pisali na forum ang.pl i nie mów mi, że to dobra i uczciwa firma. Chyba, że masz na myśli to, że uczciwie mówią, że będziesz mieszkał na zadupiu i bez szans szlifowania języka, bez przyzwoitego transportu i że za mały pokoik będziesz płacił jak za wille. Byłem w Warszawie na rozmowie z przedstawicielem pracodawcy i okazało się, że nie potrafią nawet dwa razy przedstawić tej samej oferty tylko coraz gorzej to wygląda, coraz więcej chcą za wynajem pokoju i obcinają ilość gwarantowanych godzin do przepracowania.
wszelkie informacje odnosnie agencji znajdziesz na www.agencjepracy.co.uk
Temat przeniesiony do archwium.