Czy zna Ktos agencje Prospect Praca Sas z Krakowa?

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo wazne - czy Ktos z ta firma cos mial wspolnego-Krakow ul.Lea 10, dziekuje za cokolwiek.
Ta agencja to oszuści! Oferta jest dobra, na miejscu warunki są fatalne! Jeśli chodzi o domy opieki w większości ofert potraktują Cię jak niewolnika, cena pokoju zazwyczaj jest wyższa, a zakwaterowanie wcale nie jest blisko pracy. Do tego przez pierwszy miesiąc cały czas będziesz się martwić, że mogą cię wyrzucić z pracy pod byle jakim pretekstem! Nie polecam tej agencji. Sam tam byłem, mam doświadczenie w pracy w domach opieki, ale takich warunków pracy jeszcze nie widziałem. Znam wielu ludzi, którzy przejechali się na panu Marku Sasie. Stanowczo odradzam.
Podbijam temat - napiszcie, co wiecie na temat tego pana z Krakowa, jakie złe doświadczenia, czy może jakieś dobre? Po rozmowie z nim mam mieszane odczucia... Proszę, to ważne!
Hej! Poczytaj o tym Panu na GoWork.pl - tam troche o nim jest.......................... niezbyt pochlebnie
Poczytałam, porozmawiałam z panem S. raz, drugi i trzeci... Krętacz i cwaniaczek. Nie twierdzę, że oszukuje, ale na pewno nie mówi calej prawdy kandydatom, o sobie potrafi gada bez końca, o tym jaki jest świetny. I nie podpisuje umowy, ani on, ani angielski pracodawca. Omijajcie dużym łukiem.