flame

Temat przeniesiony do archwium.
sie macie tez tam pracowalismy
Ja osobiscie jak narazie do flame nie mam nic daja prace - fakt za minimum, łatwią mieszkanie - fakt możesz trafić takie z grzybem ale nie koniecznie ja miałem fajne tylko na zadupiu, no gościu z flame troche krecil ze zwrotem kaucji jak zmienialem chate ale masz czlowieku glowe na karku to kombinuj i sie dogadalem z wlascicielem chaty i wyszlo dobrze. Ogólnie oceniam flame na dobry minus bo kombinuja jakby tu zarobic ale kto nie?
Pracowalem w Nexcie w South Elmsall. Next ocenilbym jako taki łagr pracy dla polakow w Anglii. Korzeniowski by sie sprawdzil ale normy normy chybaby nie zrobil. Prędzej by sobie tylek odparzyl. Po szesciu tygodniach probnych lepiej sobie dac spokoj. Biegasz z drabina i probujesz wyciagnac 300 ciuchow z polek rozstawionych na obszarze boiska pilki noznej alejka przy alejce tak waska ze jak idziesz albo biegniesz -jak masz masz w glowie naje--ne- to drugiego pickera nie wyminiesz chyba ze go nienawidzisz i go trzasniesz albo masz dwa metry i 95 kilo i ludzie sie ciebie boja. temperatura okolo 30 stopni a jak wezmiesz zamowienie to masz takie dla polaka bo anglik dostaje inne ty dzwigasz buciory albo kurtki w koszykach a oni paseczki bielizne.
Ogolnie ludzie nie jedzcie do Next South Elmsall kolchoz.
Nie mam nic przeciwko Agencji Flame Jobs. Praca jest a wyplaty na czas. Chata jest. Transport jest. Pozdrawiam przyjaciol z Nexta ktorzy ze mna pracowali - fajni ludzie opiekunow z Flame: Anie i Norberta trenerow z Nexta: Stefana i Ize. Ludzie spoko tylko Next do bani. Ale jak myslisz to znajdziesz lepsza prace. Przyjezdzajcie im nas wiecej tym weselej.
Cześć. Chcę się Ciebie poradzić. Mam możliwość wyjazdu z Flame do pracy w Anglii w magazynach odzieżowych. Tu w Polsce mam pracę, którą lubię, ale mało zarabiam. Nie wiem, rzucić ją i jechać do Anglii z Flame? Dzięki z góry za odpowiedź, za poradę.
witam.też pracowałam przez flame dla nexta i muszę przyznać Ci rację praca ciężka bo i nigdzie nie ma tak lekko ale kasa dobra wypłacana na czas.stefanek i iza wporządku wrazie nieporozumień pomogą.ale nikt tam nie zabawia dlurzej niz miesiąc:)a jak ktoś trafi na p,q to i tydzień:)hehe fajnych ludzi poznałam trochę zarobiłam,nogi odparzyłam i wróciłam do Polski:)
Witam,
Mam możliwość wyjazdu za pośrednictwem firmy Flame z Warszawy do pracy w magazynach NEXT w South Elmsall. Czy ktos mógłby udzielic mi najświeższych wiadomości, jakichkolwiek? Jeśli ktoś był tam niedawno, jest lub być może także ma okazję się wybrać, proszę piszcie.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Piszemy Karolino;) tez jade dokladnie tam gdzie Ty, a przynajmniej mam zamiar...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa