praca Anglia jedziecie?!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ! pod koniec lutego /początek marca mam zamiar jechac do Angli w celu zarobku ! ale szczerze nei chce mi się jechac samemu! moze są osoby które jadą w tym czasie ? moze pojedziemy razem ?:D w kupie siła :D znaczy się razniej bedzie ;) czekam na jakiś kontakt jak by ktoś chciał jechac ze mna pozdrawiam [email]
no coż, cel jest szczytny... ale nie jedźta zbytnio gropowo bo to nie dobre... czesto praca jest dla jednej - dwoch osob... zwlaszcza jak w dżob senter szukasz
pozdro
Może ktoś napisze ile trzeba wziąć ze sobą funtów, tak na początek.
Ile kosztuje chleb, masło, mleko i inne?
hmm... no racja ;) ale szukma kolegi/koleżanki heh która chcialaby jechac ze mna ;) lepiej jechac z kimś niz tak samemu ;) co do cen to zalezy heh :d piwo kosztuje ok. 1 funt :P
Dodam tylko, ze jesli palicie, to najlepiej rzucic przed wyjazdem ;-)))
Paczka fajek kosztuje jakies 5-6 funtow, a ceny ostatnio poszly w gore.
Na dodatek niedlugo ma wejsc w zycie ustawa zabraniajaca palenia w miejscach publicznych.
ja na szczeście nie pale ;) nie bede miał wiec tego problemu ... ceny nie wątpliwie w Agnli są większe niż w polsce ale i więcej się zarabie ;)
ja chce jechać na czerwiec/lipiec do anglii, lub innego anglojęzycznego kraju( Kanada...)
ktos tak jedzie?
pisze mature i mam dluugie wakacjhe, i chce sobie popracowac przez 2 m-ce
Witam,
Ja chce tez wyjechac od czerwca do konca sierpnia

Moj email: [email]
Witam,
Ja chce tez wyjechac od czerwca do konca sierpnia

Moj email: [email]
ja chcę jechać w sierpniu, i chcę się przygotować finansowo na jakiś tydzień pobytu tam.
ja-55 ------ finanse na tydzień pobytu to troche malo nie mając juz nagranej pracy ;) samo wynajecie pokoju kosztuje 1 tydzien + 2/3depozytu ... do tego jedzienie itp co jak po tygodniu nie znajdziesz pracy ? bedziesz głodował ? Moim zdaniem jezeli jedziesz w ciemno finansów trzeba miec dość duzo . Jeju wszyscy czerwiec / sierpien a nikt nei chce jechac w MARCU ? znowu fala ludzi rzuci się do pracy na wakacje hehehe niech ktoś jedzie ze mną teraz :D:D moze bedzie łatwiej o prace :D niż w wakacje ;)
czesc, szukam koleżanek lub kolegów chętnych do wyjazdu do Irlandii, zamierzam szukac pracy jako opiekun w domach starcow, jestem pedagogiem, pozdrawiam [email]
Ula -
zanim wyjedziesz z Polski, znajdz juz prace - bedzie ci o wiele latwiej. Nikogo nie przyjmuja tak od reki, zawsze pare tyg sie czeka na cos.
witam
tez jakos niedlugo chce wyjechac do anglii i najlepiej nie sama.. napisz gdzie ty chcesz jechac...
ona22 --- jeżeli dobrze pójdzie i przyjedzie mój znajomy w lutym to moze do centrum londynu ! a jak nie to bede musiał sam szukać! co do miejsca moge się dostosować :D nie mam określonego miejsca a nawet miasta ;) pisz na emiala! [email] albo podaj namiary to sam się skontkatuje i porozmawiamy ;) pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Zagranica