Omega Resource Group

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Dzwonił do pnie przedstawiciel Omega Resource Group i zaproponował rozmowe kwalifikacyjną na linii produkcyjnej (pakowanie drobiu, sortowanie, metkowanie) do Sutton Benger.

i tera mam pytanie ? czy jedzie ktoś jeszcze?
pracowal tam ktoś ?
kożystał ktoś z ich usług?
a sprawdziles ta firme na www.oszukany.pl?
Nikt o nich nic nie wie? nikt od nich nie jedzie ? jeju nie wiem co robic ludzie pomocy heheheh :D:D
pomocy pomocy:) nie boj zaby.znam ta firme!ma dobra opinie!oferuja normalna prace jak to w anglii..jak bedziesz mial okazje to zalatw sobie chate we wlasnym zakresie,reszta jest spox!!pozdrawiam
czesc kiedy masz spotkanie w wa-wie ja wyslalem im aplikacje ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonil co im wyslales cv po polsku czy ang.? ja juz pracowalem dla omegi w londynie jest ok. jesli chcez cos wiecej dowiedziec sie o tej firmie moj nr [gg] .
Hej macie moze namiary na tą agencje??
Sama agencja jest w porządku, pracowałem dal nich przez 7 miesięcy w innej fabryce, jednak o tych kurczakach to sie nasłuchałem dosyć nieciekawych opinii, wiec radze uważać.
czy ktoś był na spodkaniu w wawie w sprawie wyjazdu do fabryki kurczakow sutton benger?
ja jade na spotkanie jutro.
mam pytani do pracujacych za posrednictwem tej firmy czy jest mozliwosc wziecia urlopu ??
Z urlopem to zalezy od firmy jak sie nie myle przusluguje w Anglii 2 dni za kazdy miesiac
Temat przeniesiony do archwium.