Prośba o porady mieszkających w Sheffield.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. W maju prawdopodobnie przyjade z bratem do sheffield,do znajomego który pracuje tam juz prawie dwa lata,nie pamiętam nazwy firmy w której pracuje ale wiem ze to jest duża fabryka produkcyjna. Ja w polsce obecnie pracuje w fabryce opakowań metalowych can-pack. Moje stanowisko pracy to operator-kierowca wózków widłowych.Moje obowiązki to transport róznych materiałów o róznych wielkościach. Na tym stanowisku jestem juz od ponad trzech lat.Wcześniej w can-pack,u pracowałem jako pracownik magazynu tez jako kierowca wozków. Za ok tydzień przenosze sie do browaru okocim tez jako kierowca wozków widłowych bo troche lepsze zarobki(w can-packu w systemie trzy-zmianowym mam tylko 5.5 zl za godz! szok).W browarze okocim bede pracować ok dwa miesiące bo jak już napisałem wczesniej w maju planuje wyjechać.Mój angielski nie jest jeszcze za dobry ale lepszy niż podstawowy,bardzo dużo rozumiem ale z wymową jest kiepsko.Ale ucze się cały czas z książki. Napiszcie mi jak duże są szanse na znalezienie pracy na podobnych stanowiskach? Duzo jest ofert na kierowce wozków widłowych? Jeśli tak to w jakich miejscach? Poradzcie cokolwiek. Pozdrawiam wszystkich :)
soru

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa