castleford pioneer

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Szkam kontaktu z kimś kto pracuje na linii w zakładzie pioneer'a w castelford w yorksire w anglii.
witam,
ja pracuje w pionku.
na razie mamy przerwe, powrot do pracy 8-ego maja.
jesli masz jakies pytania, chetnie na nie odpowiem jesli bede znala odpowiedz.
pozdrawiam
nusia
Witaj!
Czy mogłabyś napisać na maila?
mój adres to [email]
pogadamy wtedy :)
Dzięki!
Witam :)
Mam pytanko gdzie dokladnie jest ta fabryka pionka chodzi mi o adres :)

Pozdrawiam :)
Wiatam!!Czy mogłabyś się ze mną skontaktować i porozmawiać na temat tej pracy?Mam kilka pytań i bardzo mi na tym zależy.Daj znać na gg.8547493 Dziękuje
hej, chcialabym pracowac u Pioneera, chcialabym wiedziec jak dostac tam prace,jak sie pracuje no i adres firmy, jesli mozesz mi pomoc napisz na moj mail [email]
z gory dziekuje
Agus
ja tez byl bym chetny moj e-mail is [email] gygy 9407112 dzinks za odp:))
hej ja tez jestem zainteresowany wyjazdem do pionka!! :P bylem na rozmowie nawet i wydaje mi sie ze jest w miare wszytko wporzadku. jesli mozecie odezwijcie sie ci co pracuja juz tam i co chca jechac. moj e-mail [email]

jesli ktos wie jak moge skontaktowac sie Patrykiem Koniuszewskim jednym z przedstawicieli posredniakow to bede niezmiernie wdzieczny. numer telefonu itp do niego. jezeli ktos pracuje i go zna prosze o odp.
wlasnie on byl przedstawicielm na rozmowie ale zrezygnowalem i teraz jednak sie zdecydowalem i chcialbym sie z nim skontaktowac. prosze o wszelkie odp na [email]
elo,
powiem szczerze ze nigdy nie interesowalam sie adresem pod jakim miesci sie pionek. wazniejsze sa dla mnie adres agencji, telefon do managera, line leadera itp.
wymyslilam tak (teraz wszyscy odwiedzajacy ten post beda mogli zobaczyc gdzie jest pionek);
wejdz sobie na google maps znajdz castleford uk (bo sa dwa, drugie w usa),
poszukaj ulicy whitwood common lane (taka dosyc dluga) i "jedz" nia od centrum miasta mam na mysli od poczatku gdzie sie ona zaczyna,
az dojedziesz praktycznie do motorway czyli naszej obwodnicy ,bo autostrad to w polsce slabiuchno :P
przed wjazdem na motorway znajdziesz rondo, pionek jest na wprost jakbys wjezdal do niego z tej whitwood.

oki sprawdzilam na googlach; od centrum jedziesz albion str--> high str--> lumley str--> RONDO--> willowbridge lane--> whitwood... chyba trafisz :-)
duzy bialy dach i dosc spory parking dla pracownikow.

pozdrooweczki

nusia
elo,
powiem szczerze ze nigdy nie interesowalam sie adresem pod jakim miesci sie pionek. wazniejsze sa dla mnie adres agencji, telefon do managera, line leadera itp.
wymyslilam tak (teraz wszyscy odwiedzajacy ten post beda mogli zobaczyc gdzie jest pionek);
wejdz sobie na google maps znajdz castleford uk (bo sa dwa, drugie w usa),
poszukaj ulicy whitwood common lane (taka dosyc dluga) i "jedz" nia od centrum miasta mam na mysli od poczatku gdzie sie ona zaczyna,
az dojedziesz praktycznie do motorway czyli naszej obwodnicy ,bo autostrad to w polsce slabiuchno :P
przed wjazdem na motorway znajdziesz rondo, pionek jest na wprost jakbys wjezdal do niego z tej whitwood.

oki sprawdzilam na googlach; od centrum jedziesz albion str--> high str--> lumley str--> RONDO--> willowbridge lane--> whitwood... chyba trafisz :-)
duzy bialy dach i dosc spory parking dla pracownikow.

pozdrooweczki

nusia
elo,
powiem szczerze ze nigdy nie interesowalam sie adresem pod jakim miesci sie pionek. wazniejsze sa dla mnie adres agencji, telefon do managera, line leadera itp.
wymyslilam tak (teraz wszyscy odwiedzajacy ten post beda mogli zobaczyc gdzie jest pionek);
wejdz sobie na google maps znajdz castleford uk (bo sa dwa, drugie w usa),
poszukaj ulicy whitwood common lane (taka dosyc dluga) i "jedz" nia od centrum miasta mam na mysli od poczatku gdzie sie ona zaczyna,
az dojedziesz praktycznie do motorway czyli naszej obwodnicy ,bo autostrad to w polsce slabiuchno :P
przed wjazdem na motorway znajdziesz rondo, pionek jest na wprost jakbys wjezdal do niego z tej whitwood.

oki sprawdzilam na googlach; od centrum jedziesz albion str--> high str--> lumley str--> RONDO--> willowbridge lane--> whitwood... chyba trafisz :-)
duzy bialy dach i dosc spory parking dla pracownikow.

pozdrooweczki

nusia
szukam osoby ktora pracuje lub wyjezdza do pracy w firmir pionieer 22 czerwca przez firme selectone prosze o kontakt,moj emeil [email] kom [tel]bede wdzieczny za kontakt dziekuje
hej, chce wyjechać do pracy 12 czerwca, mam pare pytać a najważniejesz: czy ta fabryka jest napewno legalna, jak ci sie tam pracuje co o niej mozesz powiedzieć? jeśli mozesz to odpisz na meila [email] jeśli bede mogła pisać z jakimiś jeszcze pytaniami to bede już pisac na meila jak odpiszesz, z góry dzięki, narazie
hej, tak się składa że ja też tam jadę w tym terminie za pośrednictwem selectone, jak na razie szukam opinii o Pionku i firmie by się nie wkopać
też mi zaproponowali
ale nie wiem czy to nie jest lipne
najlepszy byl test z anglika dwa pytania: jak spędzam wolny czas i jak spędziemostatnie wakacje:P
odpowiedzialem pare zdań i wystarczyo
nie wiem czy skorzystam bo leeds to raczej dziura
mój email [email]

pozdrawiam
a mnie się najbardziej podobało przykręcanie śrubek na czas ;D
też jadę przez SelectOne i wcale się aż tak nie obawiam tego wyjazdu.
hej,zamieszkuje wlasnie w leeds,przyjechalem tu niecale 2 miesiace temu,aktualnie jestem bez pracy,koncza sie zapasy,slyszalem o fabryce pioneera tu nie daleko leeds,chce tam sie dostac,pracowalem w panasonicu przy plazmach i odpowiada mi ta praca,szukam jakiego kontaktu,info,agencji przez ktora moge tam sie dostac,prosze o wiecej info za co bardzo z gory. [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe