Polacy w z Tromso

Temat przeniesiony do archwium.
Czy są tu jacyś Polacy z Tromso,którzy mogliby udzielić mi paru informacji o tym mieście? Czy jest tam praca dla kobiet? a moze znalazby sie ktos chetny zeby pokazac miasto?
Tez sie wybieram do Tromso.I jak Ci sie podoba?
Ja mieszkam w Reykjaviku na Islandi.
Jeszcze nie wyjechalam do Tromso,bede tam pod koniec czerwca,jesli Ty wczesniej,odezwij sie:)
siemanko. i jak tam?dojechalas do Tromso?ja siedze tu juz od jakis 4 miesiecy i planuje sciagnac tu dziewczyne i musze jej znalezc prace.masz moze jakies namiary albo wiesz jak to tu wyglada z praca dla kobiet?pozdrawiam
moze jest jest w tromso ktos kto moze mi pomoc.zostawiam swoj nr tel,bede wdzieczny za kazda pomoc.oto moj nr 46375419
Czesc,co prawda pisales juz dawno,bo jest marzec,ale ja bylam w Tromso i musze Ci powiedziec,ze prace udalo mi sie znalezc fuksem-w hotelu. A jak u Ciebie? Twoja dziewczyna znalazla prace? ile zostajecie jeszcze w Tromso,o ile w ogole. Ja planuje przyjechac ponownie w czerwcu. Pozdrawiam.
siemanko.moja dziewczyna przyjerzdza tu zemna dopiero okolo 24 czerwca,stwierdzilem ze tak lepiej bedzie bo na sezon latwiej o prace.a Ty jak przyjerzdzasz????a ta praca w hotelu ktora znalazles to na jakim stanowisku?i czego wymagaja?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia