Odzyskać podatek

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
jeśli chcecie odzyskać swój podatek zza granicy to gorąco polecam www.damyprace.pl, odzyskali podatek dla mnie i jestem zadowolony z ich usług.
Polecam gorąco:)
o boze znowu to samo, na kazdym forum, wszedzie ta glupia strona.. ja tam nie znalazlem nic o podatku tylko oferty pracy :/

won z tym spamem!
sangi-
przeczytalam ta strone - tam jest o zwrocie podatku, prosze dokladnie przeczytac i tak przy okazji zauwazyc, ze biora 14% od uzyskanego zwrotu (z UK). Nie rozumiem, dlaczego osoba pracujaca sama tego nie moze zrobic. Ale jak wiemy, niektorzy wola zaplacic 14% zanim sie pofatygowac troszeczke-formy, druki itp i tak sa wypelniane przez osobe/pracownika.
Ja osobiscie odniosłam P45 do Revenu i miałam podatek otrzymać juz ponad 2 miesiące temu (tak mi powiedzieli). Teraz jestem w Polsce i nie moge osobiście sie do nich wybrać, żeby sprawdzić, dlaczego mi pieniędzy nie oddają. Piszesz, że lepiej samemu się pofatygować, może więc wiesz jak mogę tą sprawę "ugryźć"? Jeśli ktoś wie, proszę o podpowiedź. Sama już nie wiem co robić... pozdrawiam
[email]
Mowiesz ze samamu ty wybierasz ale ja wole zajac sie tym co umiem a reszte oddac specjalista.Ja też chciałam odzyskac podatek z poczatku sama ale gdy dowiedzialam sie o osobach ktore maja problemy bo zle to zrobily to zmienilam zdanie, Na poczatekuczułam sie zmieszana i nie wiedziałam
co wybrać bo strasznie dużo tych biur. Pytałam się znajomych i dużo
słyszałam narzekań , ale doświadczeni znajomi doradzili mi
stronke www.zwrotpodatku.pl bo to chyba jedno z tańszych biur.
I jestem zadowolona,bo kto by nie chciał dostać 1.000 z powrotem:)
Dobrze że znalazlam kod PP111, bo dostalam jeszcze 5% zniżki:P
ja tam polecam stronę: www.angielskipodatek.ovh.org dla tych co samodzielnie chcą się starać o zwrot podatku
A ja się zawiodłem na firmie Euro-tax, ponad rok czekania na zwrot podatku, źle naliczyli kwote zwrotu, próbowali 2 razy naliczyć prowizję.... TRAGEDJA!!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia