polacy w chester

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Wybieram się z mężem do pracy w chester w północnej anglii i chciałam spytać czy jest tam równiez dużo polaków i może być problem ze znalezieniem pracy.Nie ukrywam że jedziemy trochę w ciemno mamy się gdzie się zatrzymać tylko kwestia pracy. Jedziemy trochę na żywioł i bardzo zależy mi na opinii.
tak. Napisz co rozumiesz przez slowo 'duzo'.
czy podobnie jak w dużych miastach w chester jest również walka pomiędzy polakami o miejsca pracy a na jedno miejsce jest kilka osób, chciałam poprostu wiedzieć czy i tam jest "wyścig szczurów" pomiędzy rodakami.
jest tu naprawde duzo polakow...jestem tu od lutego ubieglego roku i liczba naszyh rodakow zwiekszyla sie kolosalnie. Z praca jest srednio jesli mam byc szczera,szczegolnie w okresie letnim gdy przyjezdzaja studenci.
cześć mam na imię Arleta szukam kontaktu z osobą , która przebywa lub przebywała w Chester, nie mogę znaleźć żadnego forum Polaków w Chester, jadę tam 22 września, mój mail to [email] lub [gg] , bardzo bym była wdzięczna za wszelkie informację, jeśli możesz to zapraszam na gg. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
FORUM POLAKÓW W CHESTER:
http://www.adleyfln.nazwa.pl/Forum

Zapraszam wszystkich mieszkających w CHESTER.

POZDRAWIAM
WYNAJME POKOJ PARZE LUB DWOM OSOBOM(JEDNO PODWOJNE LOZKO)POKOJ W PELNI UMEBLOWANY,MAX 10 MIN PIESZO OD CENTRUM CHESTER,DOM DUZY Z OGRODEM DZIELONY TYLKO Z TRZEMA OSOBAMI,POLSKA TELEWIZJA,WSZYSTKIE RACHUNKI WLICZONE W CENE,BEZ DEPOZYTU,CENA 360F NA MIESIAC OD PARY.TEL 7724610879
polaczków mnogo prawie jak w zoo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Au Pair