SZukam pracy !!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam jestem wojtek655 !!!!
Właśnie ukończyłem Liceum i mam zamiar wybrać sie na studia . Wiążą sie z tym jednak koszty więc szukam pracy za granicą na okres wakacyjny . Wiem że na tej stronie organizują sie grupy do wyjazdów za granice . Ja z chęcią dołączył bym do takiej grupy .Jeśli masz jakąś ciekawą propozycje napisz : [email]
>Właśnie ukończyłem Liceum i mam zamiar wybrać sie na studia . Wiążą
>sie z tym jednak koszty więc szukam pracy za granicą na okres
>wakacyjny .

Weź pod uwagę koszty wyjazdu - może się okazać, że to co zarobiłeś nie pokryje nawet tego...
Wydaje mi sie że koszt wyjazdu i utrzymania sie tam nie jest aż tak duży . A nawet jeśli to przez czerwiec lipiec sierpień wrzesień spokojnie powinienem to odpracować i jeszcze coś zarobić .
Wojtek655
Właśnie - wydaje Ci się.

Na początek - koszt biletu + pieniądze na wynajęcie lokum + pieniądze na wyżywienie na przynajmniej tydzień (lub dwa) - weź pod uwagę, że wyjeżdżasz w wakacje, kiedy do Wielkiej Brytanii zjeżdżają się nie tylko osoby z Europy (w tym Polski) ale również np z Południowej Afryki. W tym okresie wszystkie posady na zmywakach, sprzątanie itp są błyskawicznie rozchwytywane i jeśli nie masz czegoś zaklepanego to może się okazać, że nic nie znajdziesz przez dwa tygodnie i będziesz wracał, bo skończą Ci się pieniądze. Jeśli już chcesz jechać to wykup bilet typu "open" czyli bez określonej daty powrotu - będziesz mógł wrócić wcześniej lub później - zależnie czy uda Ci się, czy nie :)


Powodzenia!!
Bez jaj chyba przesadzasz . Znam ludzi co jechali na miesieąc czy dwa i zarobili .
Nie przesadzam - nie zapominaj, że co roku coraz więcej osób wyjeżdża.
No i nie napisałeś ile zarobili po odliczeniu wydatków związanych z wyjazdem - a może oni się wstydzili Ci powiedzieć że było kiepsko? :)
jak zawsze, - ktos tam, gdzies tam, od kogos tam - przydalyby sie konkrety - kiedy, gdzie i ile - bo to co jeden nazywa 'dobrym' zarobkiem dla drugiego jest 'bardzo marnym'
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Praca za granicą