cv na kelnerke, mogłby ktoś sprawdzic ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)
tak jak w temacie. Wybieram sie do Angli i zamierzam pracować jako kelnerka. Czy mógłby ktoś sprawdzić czy dobre jest moje cv ?? z gory dziękuję :) CURRICULUM VITAE



Personal details

Name: Marta ********
Address: ul. ************
80-526 Gdańsk, Poland
Telephone: *********
E-mail: [email]
Date and place of birth: ******** Gdańsk-Poland
Nationality: Polish



Education

2[tel]XIV general high school in Gdańsk
2[tel]XIII junior high school in Gdańsk

Work experience

2[tel]Shopping centre Selgros, Cinema Multikino as a hostess in many promotion in Poland
07-08.2[tel]The Green as barmaid in England
2006 - Hotel Lival, Baoma Restaurant as waitress on marriage ceremonies in Poland


Languages

• English: communicative
• German: basic
• Polish: advance

Interest

• Sport: aerobic, dance, volleyball
• Travels
• Music

Generally

• I am nice and friendly person.
• I can work in a team.
• I am responsible and punctual.
TO jest najwazniejsze, a ty nawet nie podajesz co dokladnie robilas, za co bylas odpowiedzialna, czy mialas kontakt z ludzmi przez minute, czy caly czas, czy cos musialas zalatwiac....TO wlasnie interesuje pracodawce... a nie to 'ze jestes mila i punktualna' - (wg mnie zapytalabym -prosze to udowodnic.)

Work experience
2007 - Shopping centre Selgros, (gdzie?, miasto, kraj od-do bylas tam jeden dzien czy caly rok? - czy mam zgadywac?) Cinema Multikino as a 'hostess' (nie uzywaj tgo slowa - w jez. ang-inne konnotacje- in many promotion (ale co promowalas? maslo, margaryne, chleb, mieso czy perfumy, szampony itp - mam zgadywac???) in Poland
07-08.2007 - The Green (ale co to jest pub? restaurant? gdzie? od-do)as A barmaid in England, to znaczy ze bralas pieniadze od ludzi, czy tylko piwo lalas? - bo jak masz experience na till, to jest odpowiedzialnosc -trzeba sie chwalic!!!- i to trzeba to napisac - nikt nie bedzie sie domyslal co barmanka robi. Jedna siedzi przez caly czas podaje jedno piwo na dzien - druga lata jak niewiadomo co i obsluguje 10 jak nie wiecej na godzine)
2006 - Hotel Lival, (gdzie) Baoma Restaurant (od-do-czy caly rok bylas - to wtedy napisz - nie wstydz sie!)as A waitress (helping, assisting? co wlasciwie robilas? podawalas jeden kieliszek szampana i tyle?) on marriage ceremonies in Poland.

Dla mnie trzeba sie 'sprzedac' swoim doswiadczeniem, a nie tym, ze lubisz czytac ksiazki i jakas tam muzyke - w jaki sposob to ma pomagac w pracy ktorej szukasz?

Jeszcze jedno - jakie wyniki z tych szkol - czy tylko chodzilas tak dla przyjemnosci? Czy cos z tego bylo?
ok, dziękuję pięknie :) na pewno przydadzą się twoje rady :) Pozdrawiam :)

« 

Pomoc językowa