20czerwca ORBIS TRANSPORT.-Southampton

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie, czy ktoś tego dnia jedzie tym kursem?
Bądź już przemierzał tę trasę właśnie z Orbisem?
Interesuje mnie czy podróż jest bardzo wyczerpująca i czy, jest to dobry przewoźnik.

Pozdrawiam ;)
>>Interesuje mnie czy podróż jest 'bardzo wyczerpująca' i czy, jest to
'dobry przewoźnik'
'bardzo wyczerpujaca - zalezy do czego jestes przyzwyczajony i zalezy tez z ktorego miasta w Polsce zaczynasz podroz. Zalezy tez ile masz lat, bo mlodziez lepiej znosi takie podroze.
'dobry przewoznik' - za czym to mozna bazowac?
...Ja jezdzilam Orbisem, i wszystkimi innymi liniami kiedys (przed tanimi samolotami). (powiem, ze zrobilam to ponad 30 razy). U mnie podroz bywala zawsze ponad 30 godzin-ale wszystko mozna zniesc. Pamietaj, ze siedzisz na 99% tego czasu. Lepiej siedzienie od srodka i jak zrobia stop to szybko z autobusu. Ludzie sie tak wleka wychodzac, jakby pojechali sobie na wycieczke, a minutki uciekaja, kazde opuznienie sie liczy. I jedziesz tylko paredziesiad godzin - nie bierz jedzenia do podrecznego na parenascie tyg.
Dzięki bardzo za informacje ;] Każda sie przyda.
A więc wyjeżdzamy tuż spod granicy z Niemcami, blisko do Berlina także nie będziemy się tłuc po Polsce. ;)

A co do młodzieży.. bo jeśli ktoś nie ukończył 18stki to musi wypełniać formularz podając tam kto odwozi na stacje w Polsce i kto odbiera np. z Anglii, nie spotkałaś sie z taka sytułacją że kierowca musiał czekać aż ktoś odbierze małolata? czy raczej przymykaja na takie papiery oko?

My planowany przyjazd mamy do Southampton na ok 17:30.. czy autokary przyjeżdzają mniej więcej na tą godzinę czy normą jest że np.. maja duże opóznienia?

Dzieki za odp ;) Pozdrówka.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia za granicą