Szukam osoby chcącej wyjechać do UK

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
chciałabym wyjechać do Anglii celem znalezienia pracy (jeśli to obecnie jeszcze możliwe) i szukam koleżanki, osoby mającej podobny problem, gdyż wiadomo, ze razem razniej. Mam 26 lat, znam jezyk angielski w stopni calkiem przyzwoitym, jestem spokojna, bezkonfliktowa osoba. Moj [email]
cze
kiedy chcesz jechac do uk i do jakiego miasta konkretnie wiesz juz czy tak w ciemno zupelnie, bo szczerze mowiac od dluzszego czasu planuje wyjazd ale tak jak mowisz we dwie razniej.. moj email: [email]
A moze byscie tak postarali sie o zalatwienie pracy ZANIM wyjedziecie. Wiem, to jest ostatnia mysl na waszej glowie, ale z czego bedziecie istniec?
Czy oczekujecie jak inni, ze ktos musi wam tam cos zalatwic, bo przeciez jestescie na miejsciu i macie prawo wymagac???
hej,ja tez planuje wyjazd do Uk tak o od czerwca..a skad jestes? ja okolice Nowego Sącza...
czema na odp:)
hej, no troche to pozno :( ja koniecznie albo teraz albo nigdy :) nie mogę już dłużej zwlekać :(
hej:) ja też chce wyjechać do Anglii a scislej do Londynu popracowac i to w miare jak najszybciej.tez szukam kompanki pisz jesli nadal aktualne [email]
Hey osobiscie nie polecam ci do wyjazdu do Angli. Mieszkam tu od ponad roku i jest bardzo ciezko w znalezieniu pracy. Wiec proponuje przemyslec ta decyzje i tym bardziej ze nie masz tu nic zapewnionego.Pozdtawiam
hej, też planowałam jechać w tym miesiącu do Anglii, do Londynu szukać pracy, w ciemno, ale znajomy który mieszka w Londynie odradził wyjazd zimą ponieważ mówił że to najgorszy okres na szukanie pracy. Mówił żeby poczekać do wiosny a wtedy on pomoże znaleśc prace. Język angielski umiem średnio. Więc jesli ktos chciałby jechac na wiosne to dajcie znać. Pozdrowienia
hej zgadzam sie ze w zimie nie ma po co jechac bo wtedy pracy nie ma wiem to z wlasnego doswiadczenia chetnie pojechala bym jeszcze za granice jesli twoja oferta jest nadal aktualna to prosze odezwij sie to moje [gg] pozdrawiam
CZesc! Ja jestem chetna! Mam bardzo dobry angielski, 25 lat, wybieram sie do Angli a jechac z kims byloby o wiele razniej! Jak masz chec pogadac to podaje [gg]
HEJ wszystkim!!!ja jestem obecnie w Uk a scislej w okolica yorku.jestem tu od pazdziernika 2009 i pracuje jako au-pair u polsko ang rodziny.Opiekuje sie ich roczna coreczka.Nie nazekam bo ludzie sa naprawde swietni ale zaczyna mi sie po wolutku nudzic;/planuje od konca czerwca znalesc w yorku lub bradford jakas prace i zamieszkac juz na wlasna reke.jest moze ktos chetny na moje miejsce i ktos chetny do wspolnego zamieszkania ze mna??:) w koncu wszyscy tu pisza ze razem razniej|:D:D:Dpozdrawiam [email]
hej, wybiera sie ktos do londynu na przelomie maja/czerwca? najlepiej z trojmiasta. planuje tam pojechac do pracy na wakacje, ale samej tak glupio.
Ja z kumpelą chcemy jechać, ale tak w ciemno to nie wiem..
a skad jestescie?
z Poznania.
[wpis usunięty]
Oferuję profesjonalne tłumaczenia na angielski, niemiecki
listów motywacyjnych, CV,listów okolicznościowych itp. Szybko i
solidnie.Przystępne ceny!!!Posiadam duże doświadcznie w tłumaczeniu
poparte licznymi kursami językowymi i praktyczną znajomośią w/w
języków(studia w Niemczech, praktyki i staże zagraniczne).
Zapraszam [email]
napisałam ale się nie odezwałaś...
Hej ja tez chce jechac w ciemno ale nie sama tlyko najlepiej z kims:) Ktos chetny? [gg]
Nie pchajcie sie dziewczyny w ciemno bo zrobicie duzy blad.Czasy w ktorych znajdowalo sie prace od reki juz minely i sporo sie trzeba nabiegac zeby cos znalesc.Jesli dalej postawicie na swoim to napewno odradzam Londyn.Koszty utrzymania sa dwa razy wyzsze niz np w West Midlands.
Jak chcecie sie dowiedziec cos wiecej to zapraszam na [gg]
cześć, zgadzam sie z przedmówcami NIE JEDZ CIE W CIEMNO. Już czasy gdy można było znaleźć pracę od ręki minęły dodatkowo multum rumunów, bułgarów pracujacych taniej i przede wszystkim nie protestują gdy maja gorsze warunki bytu (a tacy odpowiadają pracodawcom obecnie). Wiem to z doświadczenia własnego o prace jest ciężko na wyspach dlatego musiałem przejechać sie do Holandii ale i tam jest gorzej. Lecz obecnie chciałbym wyrać sie do Niemiec i tam pozostać tam jest praca tylko z pozwoleniem gorzej(goverba).
Temat przeniesiony do archwium.