wyjazd 2 kwietni do ross one wye naa cobrey farms

Temat przeniesiony do archwium.
witam ,czy wyjezdza ktos 2kwietnia z podkarpacia do ross one wye na cobrey farms?? pozdrawiam
a z jakiej firmy jedziesz?
Hello! Ja jade z Rzeszowa, jutro mam sie o wszystkim dowiedziec na temat tej pracy.. Jak cos to odezwij sie do mnie na tele. 692-846-941 bo ostatnieo nie za czesto jestem na necie..
Pozdro.
witam ja jade razem z dziewczyna 66[tel]to moj nr jestesmy z podkarpacia pozdrawiam 2 kwietnia jedziemy
z jakiego biura jedziecie ??
siemanko ja tez mam jechac na cobrey i nie wiem jeszcze kiedy jest wyjazd,a ty jedziesz z firmy z bydgoszczy
siemanko ja tez mam jechac na cobrey i nie wiem jeszcze kiedy jest wyjazd,a ty jedziesz z firmy z bydgoszczy
macie moje ggjak by co to piscie 19209087
widze ze nie będe sam ja również wyjezdzam z podkarpacia moje [gg] tel:5[tel]
ja jade z firmy z bydgoszczy z dziewczyną 19961487 to moje gg pozdrawiam
witam
wlasnie dzwonila bydgoszcz do nas i jedziemy 29 marca o 15 :)
biuro bydgoszcz dzwonilo i przesunelo nam wyjazd po swietach :(
siema wszystkim tutaj... ludzie powiem wam cos.. mój kolega jest od trzech tygodni na cobrey i jak narazie siedzi w baraku bo nie ma pracy... polasy siedza maja day off a bulgarzy i rumuni normalnie pracuja.. nie wiem co tam jest grane... sam tam mam jechac ale jednak zrezygnuje. dzisiaj dzwonil do mnie i powiedzial ze jak zarobi przez 3 miesiace z 3tys zl to bedzie dobrze bo jak narazie to chlopak ani grosza nie ma.. zastanowcie sie czy chcecie tam jechac.... ja wam tylko mowie jak tam jest
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie