Manor Farm Siela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Proszę o szybki kontakt wszystkie osoby, które wybierają się 13 kwietnia bieżącego roku na zbiory truskawek przez pośrednictwo firmy siela na MANOR FARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moje gadu to 109727
siemka!! z tego co wiem to ta farma (inaczej CLARKE & PARTNERS J. R.)zaczyna wspolprace z firma hops wiec to pierwszy sezon na tej farmie. Wiec bedziesz kroliczkiem doswiadczalnym. :-))
powaga???? skąd to wiesz???????????????
ale to chyba niemożliwe bo jeden facet pisal mi ze Byl na tej farmie. Więc jak to wyjasnisz??
wiesz co ja moze troche namylilem ale powiem ci w ten sposob. jade w tym roku na farme MANOR FARM FRUITS i tez probowalem sie dowiedziec cos na temat tej farmy, tak jak juz wczesniej napisalem jade przez firme HOPS, przedstawicielka tego posrednictwa jest polka ANNA ROSSA. HOPS pierwszy rok wspolpracuje z ta farma.Z tego co sie dowiedziałem od p. Rossy to wyposazenie (lazienki,kuchnie) sa podstawowe ale czyste.JEZELI MOWIMY W OGULE O TEJ SAMEJ FARMIE!!!
CHYBA JEDNAK TO NIE OTEJ SAMEJ FARMIE MOWIMY. JA JADE DO HINTS KOLO TAMWORTH. 17 MAJA.
nie o tej samej ponieważ ja mam na mysli farme ktora leży blisko CHICHESTER
Temat przeniesiony do archwium.