LONDYN szukanie pracy ;)

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM :)

wiec, na jesien zamierzam wyjechac do Londynu w kwestii zarobkowej [ jestem swiezo po maturze ]
od razu powiem ze mam gdzie mieszkac itd. chcialabym zasiegnac porady od innych..jak sie do tego zabrac aby odniesc sukces? wiem dobrze ze dzisiaj tam trudno o prace. Aktualnie w Polsce pracuje jako klenerka/barmanka i to samo chce robic na wyspach.
siema napisz do mnie na [gg] tez jestem swierzo po maturze i zamierzam jechac po wakacjach do londynu w celu znalezienia pracy i najlepiej tez jakos w barze lub cos w tym kierunku:0 zawsze jak sie znajdzie prace to sei wkręci drugą osobe:D
to dobrze, ze na poczatek masz gdzie mieszkac.
Po pierwsze wez ze soba troszke pieniedzy, musisz wziac pod uwage, ze przez dluzszy czas nie znajdziesz pracy, moze byc jednak tak, ze bedziesz miala szczescie i praca trafi sie od razu. Po drugie angielski, nie wiem na jakim jest poziomie, ale mimo to do jesieni mozesz duzo zrobic, wiec jakis kurs albo lekcje pobierz. Po trzecie napisz cv po angielsku i zabierz ze soba, a jak bedziesz na miejscu niech cie osoba z ktora bedziesz mieszkac mniej wiecej oprowadzi po miescie i pokaze gdzie sa agencje ( w kazdej zostaw cv), cv mozesz zostawic w barach, pubach, restauracjach i innych firmach, wszedzie,(referencje mile widziane). O sparwach takich jak home office, insurance number wspollokatorzy Ci opowiedza. Po czwarte zalatwiaj jak najwiecej sama, zebys uzywala jezyka w praktyce.
Po piate i najwazniejsze umiesz liczyc licz na siebie. Powodzenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie