Kurs sita

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos uczyl sie w ten sposob angielskiego? Jaka jest skutecznosc tego pragramu? Warto w niego zainwestowac?
Wrzuć slowo SITA do wyszukiwarki a znajdziesz odpowiedź na 100%. Takie bezmyślne zadawanie pytań zniechęca do udzielania odpowiedzi.
jak wpisze w wyszukiwarke SITA to moze trafic na strone sita.pl a tam juz na stronie glownej jest ciekawe zdanie w ktore bron boze uwierzy 'System SITA wykorzystuje odkrycia naukowe dotyczące stanu relaksu. Dzięki niemu nauczysz się ponad 1000 słów języka obcego w ciągu niespełna 44 godzin. To wystarczy do swobodnego porozumiewania się.' jest tam jeszcze pare innych ciekawych cytatow ktore mozna zaliczyc do 'angielskiego?' humoru
Chodziło mi o wyszukiwarkę naszego forum. Pozwoli ona znaleźć wszystkie wątki i posty ze słowem SITA, które były tu dyskutowane. Dla ułatwienia podaję, że wejście do niej znajduje się na prawym marginesie.
czy ktos wogule to cacko posiada bo chce sie dowoedziec czy to naprawde prawda ze w tak krutkim casie mozna sie nauczyc ang.
Jesli nie posiadasz super hiper ponad przecietnej percepcji to NIE!
Hej! Miałem w swich rękach to "cacko" ale korzystając z okazji oddałem do sklepu, w którym je nabyłem. Być może żyją na świecie ludzie, którzy wykorzystując urządzenie SITA uczyli się tak szybko jak to brzmi w reklamie. Dla mnie urządzenie to okazało się gadżetem nie wartym włożonych pieniędzy. Podstawowy problem (a taka jest właśnie idea działania tego urządzenia) to brak umiejętności zrelaksowania się. Po dwóch tygodniach stwierdziłem, że większe postępy robiłem ucząc się tradycyjnie niż przy pomocy SITY. Pozdrowienia.
Bondar
Już o tym pisałem. Ten rekordowy wymik był osiśgniety na zorganizowanym kursie, na którym zajęcia trwały ponad 5 godz. dziennie (z sobotą i niedzielą włącznie). Jesli ktoś chce uczyć się indywidulanie musi spodziewać się znacznie gorszych wyników. Powinien też trochę czasu poświęcić na naukę relaksacji.
Hej. Uczyłem się tą metodą przez 6 dni lecz nie dawało to żadnych skutków więc zaprzestałem. Możliwe, że popełniałem jakieś błędy, lecz skontaktowałem się ze szkołą SITY w Krakowie i mi powiedzieli, że samemu tą metodą się jest trudno uczyć i że najlepiej wykupić wspomaganie nauki lektorem, za co opłata wynosi 750zł od jednej części danego kursu, czyli jak ja kupiłem dwie części kursu podstawowego, dwie średniozaawansowanego i dwie części idiomów musiałbym zapłacić za lektora dodatkowo 3000zł plus koszty urządzenia, i tych kursów to by wyszło ok. 5000zł więc się to nie opłaca. Myślę, że ta Pani ze szkoły SITY mówiła, że samemu się trudno uczy ponieważ zeby mnie zachecic do nauki w szkole i zarobic... Lecz wpadłem na taki pomysł zeby w okolicy znaleźć sobie prywatnego nauczyciela angielskiego i zeby z nim przerabiac faze aktualizacji niz z firmowym lektorem SITY. Podsumowując to szczerze nie wiem czy polecić to czy nie, myślę, że lepiej zrezygnuj ze SITY i naucz się jakimś innym programem. Np www.berlitz.pl , lub www.pons.pl tam tez jest duzy wybór kursów,jeżeli chcesz sie poradzic na temat sposobów nauki ang to pisze na mój e-mail [email] poniewaz sam przetestowałem dużo metod i siedze w tej dziedzinie. Pozdrawiam:)
mam pytanko :)
chcialbym kupic ten zestaw do nauki, czy ktos wie gdzie i za ile to mozna dostac??
dziekuje
ok znalazlem
w kazdym razie dzieki :)
jesli ktos jeszcze szuka to wrzucam adres
http://www.sita.krakow.pl/index.php?module=htmlpages&func=display&pid=19
Metoda sita to ściśle określona procedura uczenia się jeżeli któraś z faz nie będzie przestrzegana lub zostanie pominięta nauka faktycznie nie jest skuteczna, ale jeśli dostosujemy się do określonych zasad jesteśmy skazani na sukces! :) chętnie odpowiem na wszystkie pytania i opisze poszczególne fazy uczenia się. Ewentualny kontakt pod adresem [email]
Pozdrawiam
Skuteczność systemu została potwierdzona wielokrotnie licznymi badaniami, przykładowo po przerobieniu tylko jednej części kursu podstawowego dowolnego języka jesteśmy w stanie przyswoić ok 600 słówek, a to już jest naprawdę dużo, prawda? :)
>>>Skuteczność systemu została potwierdzona wielokrotnie licznymi
badaniami,
...Prosze zacytowac kiedy takie badania mialy miejsce, ile ludzi i na jakim stopniu bralo udzial w tych badaniach i jakie byly wyniki. Jak nie, to prosdze zacytowac autora tych badan i sama znajde. (No oczywiscie jak kiedykolwiek takie badania mialy miejsce i byly gdzie opublikowane)
terri, with good marketing strategy (aka brainwashing ;) you can sell anything to anyone.
Terri, badania, o które pytasz były przeprowadzane najpierw na Uniwersytecie Bundeswehry pod kierownictwem prof. Reinera Dieterischa. Osoby o różnym wieku i poziomie wykształcenia uczono języka francuskiego (nikt z badanych nie uczył się tego języka wcześnie). Materiał, który mieli przyswoić to 1708 słówek. Uczestnicy kursu uczyli się przez tydzień po 6,5 godziny dziennie. Po kursie zrobiono test, wyniki to średnio 1138 zapamiętanych słówek.
Jak widzisz wystarczy stosować się do procedury nauki i efekty są możliwe do osiągnięcia. A jeśli to za mało to skorzystaj z bezpłatnej prezentacji metody i sam się przekonaj. Możesz ustalić termin takiego spotkania telefonicznie lub złożyć zamówienie na stronie internetowej.
Widze tu nastepne polecenie dla 007.
A ja znalazłem bardzo fajny artykuł: http://pr-net.pl/osiolkowi-w-zloby-dano/ Wynika z niego, że jeżeli ktoś kto się chcę nauczyć języka z zestawem SITA nie wykaże odrobimy wysiłku i zaangażowania to się po prostu nie nauczy. Bo to nie jest żadne czary mary i ciężko pracować trzeba. Czyli SITA to nauka języka jak każda inna - to ciężka praca i już
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

FCE - sesja letnia 2005