Program komputerowy przygotowujący do CAE

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć:) Czy istnieje jakiś program komputerowy, który pomaga przy nauce do egzamniu CAE?? Wiem, że podstawą są książki, ale obawaim się, że mój akcent i wymowa mogą okazać się zwykłym bełkotem ;-) Słyszałam o programie Euro+ i Tell me. Czy one są dobre?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :-)
EuroPlus+ Reward był kilka lat temu programem z założenia przygotowującym do matury i FCE, obecnie w sprzedaży jest nowy EuroPlus+. Niestety nie potrafię ocenić jego przydatności do CAE.

Ale przygotowując sie do CAE powinnas włożyć trochę własnej pracy i wysiłku intelektualnego. Dlatego polecam Ci Profesora Henryego i SuperMemo. Musisz tylko nauczyć się tworzyć własne bazy i pliki ćwiczeniowe.

Takiego programu, który pozwoli Ci samym klikaniem przygotować się do jakiegokolwiek egzaminu, po prostu nie ma.
Dzięki za pomoc :-) Też myślałam o "Profesorze Henrym". Doskonale zdaję sobie sprawę, że nauka języka wymaga dużo pracy i wysiłku umysłowego, ale taki program również może być całkiem przydatny.
Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa