Dodawanie odwrotnych kart w Anki

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,
jest to mój pierwszy post na forum. Mam mały problem z programem Anki. Mianowicie chciałbym aby za każdym razem, gdy dodaję nową kartę tworzyła się karta odwrócona. Tworzę nową talię testową, następnie klikam dodaj w celu dodania karty. W typie zaznaczam "Basic and reserved card". Tworzą się wtedy dwie nowe karty ale identyczne. Gdy kliknę w przycisk "Karty" podczas dodawania nowej karty mam ustawione dwie karty. W pierwszej na przodzie fiszki mam Front zaś na tyle front i back zaś na drugiej karcie mam ustawione na przodzie fiszki back a na tyle back i front. Wydaje mi się, że to wszystko, co powinienem ustawić lecz niestety nie działa i tak jak wcześniej napisałem tworzą się dwie identyczne karty. Przykładowo mam kartę front: ile jest 2x2 a back: to jest 4. W nauce pojawi się dwukrotnie fiszka z zapytaniem: ile to jest 2x2. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Dodam, że kiedyś dawno temu miałem jakąś starszą wersję Anki i wszystko było ok. Aktualnie mam wersję 2.0.28., ponieważ wczoraj aktualizowałem. Pomyślałem, że może to jakiś błąd programu ale widocznie jest gdzieś jakaś opcją, którą należy zaznaczyć w programie.
Pozdrawiam
Czy ktoś pomoże?
Poczytaj w temacie o Anki, gdzieś już o tym pisałem.

https://www.ang.pl/forum/programy-do-nauki-jezykow/80522
Przeczytałem i niestety nie znalazłem. W temacie, który wskazałeś piszesz tylko o tym, że chciałeś mieć taką opcję, że przy dodaniu jednej karty, np. cat->kot anki będzie wyświetlało raz cat->kot a kiedy indziej kot->cat. I oczywiście jest to niemożliwe bo potrzeba stworzyć do tego dwie karty, jedną cat->kot drugą kot->cat. Piszesz także jak tworzyć kartę zwykłą i odwrotną ale ja robię wszystko tak, jak napisano i dalej nie działa. Mój problem polega na tym, że po stworzeniu karty (w opcjach mam pierwszą kartę zwykłą i drugą odwróconą) podczas nauki wyświetla mi się dwa razy karta zwykła zamiast raz zwykła raz odwrócona.
Pozdrawiam
W temacie ktoś podał linka do strony:
http://the-motivation-proclamation.blogspot.com/p/mini-przewodnik-po-anki.html

Tam jest opis jak to zrobić.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie