Olive Green a windows 10

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Wiem, że powinienem pisać do producenta ale on pewnie zapewnia, że działa. Czy ktoś się orientuje czy Olive Green działa bez zarzutów na windows 10? Na pudełku ani słowa o tym.
Czy nikt wczesniej nie pytal sie o to samo? Sprawdz na google - moze ktos juz to przerabial.
Oczywiście sprawdzałem. Jak bym zasięgną informacji w google to nie używałbym opcji szukaj na tym forum. Jak by opcja szukaj pomogła to niezakładał bym tego wątku. Kolejność właściwą jako kolejność łancuch pokarmowego. Nie życzę sobie wrzucania mnie do szuflady z naklejką "leń" etc.
Cytat:
Wiem, że powinienem pisać do producenta ale on pewnie zapewnia, że działa.

To jeśli pewnie zapewnia, że działa to raczej nie ma powodów do obaw.
A tak na marginesie: co jak co ale najszybszą odpowiedź i najpewniejszą uzyskasz od producenta.
Tak jak Prof. Henry działa po win 7 a w necie aż głośno, że są problemy. Dlatego pomyślałem, że użytkownicy wiedzą najlepiej.
Wydaje mi się, że takie porównanie OG z PH czy SM pod względem kompatybilności to trochę tak jakby porównywać Poloneza z lat 90 z Chevroletem z 2014 (i to FSO i to).
PH jak i SM były pisane w czasach XP, albo i nawet przed XP. PH dostałem od kolegi na kilka dni i na win7 wywalał błąd za błędem co było irytujące, zaś do SM chyba trzeba było ściągnąć patch'a (dokładnie nie pamiętam jak instalowałem) i poszło bez problemów. Olive Green jest to nowy program, który zadebiutował tuż przed premierą 10tki, więc może być inaczej.

Jak masz takie wątpliwości to pisz do producenta i nie zakładaj z góry, że użytkownicy wiedzą lepiej, bo naklepiesz postów i wiedzieć będziesz: mnie się wydaje to, a mnie tamto, a tak załatwisz to jednym mailem i to z pierwszej ręki.
edytowany przez Skorp75: 16 sie 2015
Otrzymałem odpowiedź od producenta:
" NIestety program nie został przygotowany do pracy na systemie Windows 10. W chwili obecnej testujemy funkcjonowanie programu na najnowszej wersji systemu."
Może komuś się przyda.
oj to długo będą testować i testować i jeszcze raz testować, a potem znowu testować. Pewnie skończą testować jak 10 będzie miała większy udział w rynku :)
Przeciez oni (niw eim kto to ci 'oni' sa) nawet Windows 10 nie moga zrobic porzadnie. Istnieje to dopiero od paru miesiecy, a juz 4 update zrobili.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Podręczniki językowe